Beta testy Battlefield Hardline będą dostępne na wszystkich platformach

Battlefield Hardline będzie różnić się od pozostałych części serii, bowiem traktuje o starciach specjalnych oddziałów policji z przestępcami. Do sieci trafiły informacje dotyczące beta testów gry.

Battlefield to jedna z najpopularniejszych serii pierwszoosobowych strzelanin akcji. Czy twórcy podołają wymaganiom graczy w najbliższych latach?

Seria Battlefield to przede wszystkim opowieści o specjalnych oddziałach wojskowych. Jednakże w przyszłym roku do sprzedaży trafi Battlefield Hardline, które traktować będzie o walce policji z przestępcami. Okazuje się, że każdy gracz będzie miał możliwość przetestowania gry przed jej zakupem. Twórcy potwierdzili, że beta ich produkcji dostępna będzie na wszystkich platformach.

Twórcy zdradzili jakie tryby będziemy mogli sprawdzić podczas testów gry.

  • Fucha”- to tryb, który zaprezentuje najlepsze elementy tegorocznej odsłony serii Battlefield.
  • Podbój”- tryb, którego nie trzeba przedstawiać miłośnikom serii. Starcie 64 graczy na jednej mapie.

Ponadto fachowcy pracujący nad Battlefieldem Hardline podkreślili, że podczas testów gry będziemy mieli możliwość rozwoju postaci, bez względu czy wybierzemy stronę policjantów czy przestępców nie zostaniemy zablokowani w momencie odblokowania najwyższego poziomu doświadczenia. Wciąż nie poznaliśmy jednak daty premiery testów. Miejmy jednak nadzieję, że ów termin zostanie podany wkrótce.

Battlefield Hardline zmierza na komputery osobiste, PlayStation 4, Xboksa One, PlayStation 3 oraz na Xboksa 360. Premiera gry zaplanowana jest na marzec 2015 roku.

[dzięki- http://www.allgamesbeta.com/2015/01/battlefield-hardline-open-beta-will.html]

bf hardline 2_pk

bf hardline 3_pk

bf hardline 4_pk

bf hardline_pk

More from Mikołaj Ciesielski

Neverwinter trafi na Xboksa One

Neverwinter to sieciowe RPG, które bazuje na czwartej edycji Dungeons & Dragons....
Read More