Beta gry Street Fighter V wstrzymane do odwołania

Capcom nie dopilnował infrastruktury serwerów i beta testy gry Street Fighter 5 na PlayStation 4 legły w gruzach. Niestety do odwołania.

Firma Capcom zorganizowała beta testy gry Street Fighter 5 na PlayStation 4, ale problemy z serwerami okazały się na tyle duże, że akcję wstrzymano do odwołania.

Oczywiście firma Capcom jest zniesmaczona zaistniałą sytuacją i zdecydowała się przeprosić wszystkich zainteresowanych tą wspaniałą grą oraz wziąć się ostro do roboty nad usprawnieniem serwerów. Na oficjalnym blogu pojawiło się następujące oświadczenie:

”Celem bety gry Street Fighter 5 jest właśnie wyeliminowanie błędów z rozgrywką oraz serwerami. Stało się jednak jasne, że aktualnie stoimy przed problemami znacznie większymi, niż się tego spodziewaliśmy”.

To bardzo dziwna i przykra sytuacja, bowiem infrastruktura Sony ponownie niedomaga. Pierwszy tak głośny przykład ”posypania się” serwerów to była premiera Driveclub. Japoński koncern powinien w takich sytuacjach konkretnie wspierać producentów gier, tym bardziej ekskluzywnych, aby zapewnić jak najlepszą obsługę serwerów.

Część użytkowników PlayStation 4 może być rzeczywiście zawiedziona, bo przecież dostęp do bety gwarantowało złożenie zamówienia przedpremierowego. Capcom zapewnia jednak, że jest planuje aż trzy fazy testów beta.

Street Fighter 5 jest ekskluzywną bijatyką na PlayStation 4, która ma zadebiutować w marcu przyszłego roku.

[dzięki – http://www.allgamesbeta.com/2015/07/street-fighter-v-beta-postponed-until.html]

street fighter

[interaction id=”5553480de091946473ad3886″]

Written By
More from Patryk

Star Wars: Battlefront – studio DICE ma wolną rękę w pracach nad grą

Star Wars: Battlefront to najnowsza odsłona serii o tematyce Gwiezdnych Wojen. Tytuł...
Read More