Beta DOOM dostępna wyłącznie na PC, Xboxa One i PlayStation 4

Wraz z zakupieniem gry Wolfenstein: The New Order gracze otrzymają przepustkę sieciową, aby przetestować nową wersję legendarnej gry Doom. Tryb wieloosobowy będzie dostępny tylko dla właścicieli platform nowej generacji.

b186ab4a65f32

Zaproszenia do bety Doom rozdawane są dla tych, którzy zakupili pre- order gry Wolfenstein: The New Order. Co ciekawe najnowszy Wolfenstein zmierza również na konsole starej generacji. Więc co z dostępem do bety dla nich?

Otóż twórcy Dooma sprytnie rozwiązali ten problem. Przy zakupie pre-ordera Wolfenstein: The New Order na Xboxa 360, kupujący otrzymuję zaproszenie do bety na nową konsolę Microsoftu, czyli na Xbox One. Natomiast posiadacze wersji na PlayStation 3, otrzymują zaproszenie do beta testów na PlayStation 4Szpila (pierwotnie Dood 4) to następna część klasycznej strzelaniny pierwszoosobowej. Za grę odpowiedzialne jest studio id Software. W przeciwieństwie do poprzedniej odsłony, najnowsza część serii nie jest typowym horrorem oraz nie kontynuuje historii przedstawionej w Doom 3. Tym razem twórcy stawiają nacisk przede wszystkim na akcję, choć obecne będą także elementy grozy. Doom będzie działał na najnowszej generacji silnika id Tech 5. Nie znamy jeszcze dokładnej daty premiery.

More from Mikołaj Ciesielski

Studio Naughty Dog opuszcza kolejny pracownik

W ostatnim czasie Naughty Dog pożegnało się z kilkoma pracownikami, którzy można...
Read More