Będzie obniżka ceny PlayStation 4 w Stanach Zjednoczonych?

Wiele wskazuje na to, że Sony przygotowuje się do ogólnej obniżki ceny konsoli PlayStation 4 na świecie. Wcześniej pojawiały się informacje o zmianie ceny w Japonii, krajach Azjatyckich i Europie. Dziś dowiadujemy się o przecenach w Stanach Zjednoczonych.

Firma Sony daje coraz więcej powodów ku temu, aby wierzyć w obniżkę ceny PlayStation 4 na globalnym rynku. Pojawiły się już informacje o przecenie PlayStation 4 w Japonii, krajach azjatyckich, w Europie, a teraz wreszcie w Stanach Zjednoczonych. Źródłem informacji na temat przeceny konsoli japońskiego giganta jest sieć sklepów Target, która zamieściła bardzo ciekawe ogłoszenie na swojej stronie internetowej.

Aktualnie konsole PlayStation 4 nie są wycenione na kwotę 349 dolarów, bowiem bundle pack z The Last of Us: Remastered czy też Destiny sprzedawane są z kartą podarunkową opiewającą jeszcze na 50 dolarów i wycenione są na 399 dolarów. Jednak zestaw PlayStation 4 z grą Uncharted: The Nathan Drake Collection można zakupić już za 349 dolarów i ma być rozprowadzany bez wspomnianej wcześniej karty podarunkowej. Czyżby do tej własnie ceny zamierzało ”zjechać” Sony w niedługim okresie?

W świetle powyższych informacji należy spodziewać się większej zapowiedzi ze strony japońskiego koncernu, a najlepszą okazją ku temu będzie impreza Paris Games Week (28 października –  1 listopada). Oczywiście może się okazać, że to tylko pomyłka, ale mimo wszystko fajnie byłoby usłyszeć o kolejnych przecenach sprzętu Sony.

[efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/10/ps4-cena.jpg”]

[interaction id=”55f29e858f1e968801f0efbf”]

Written By
More from Patryk

Zapoznaj się z nową ofertą gier Deals with Gold

Microsoft przygotował kolejna promocję Deals with Gold na Xbox One oraz Xboksie...
Read More