Będzie kontynuacja filmu Need for Speed

Wygląda na to, że film Need for Speed doczeka się prac nad jego kontynuacją. Średnio oceniana ekranizacja świetnej gry wyścigowej ma otrzymać sequel.

need_for_speed_movie1

Przykład ekranizacji Need for Speed pokazuje, że bardzo łatwo jest zaprzepaścić świetną licencję. Oceny filmu na poziomie 39 % nie napawały optymizmem, ale zdaniem The Warp firma Electronic Arts chce kontynuacji.

Film będzie drugą odsłoną ekranizacji tej kultowej marki wyścigowej Electronic Arts. Pierwsza część filmu ”Need for Speed” okazała się być zwykłym średniakiem, który przy klasycznych odsłonach ”Szybkich i wściekłych” wyglądał blado. Nie zraziło to jednak producentów i mają oni rozpocząć prace nad kolejnym filmem z tej serii.

need for speed mustang

Zdjęcia do kolejnej ekranizacji Need for Speed mają być robione w Chinach oraz Stanach Zjednoczonych. Nie mamy potwierdzenia, czy Aaron Paul ponownie będzie wcielał się w głównego bohatera. W ciągu zbliżających się tygodni mamy poznać nowe szczegóły na temat tego projektu.

Wszystko wskazuje na to, że nawet pomimo słabych ocen, to film Need for Speed zarobił na siebie. Electronic Arts raczej nie inwestowałoby w projekt ryzykowny. Firma powinna wyłożyć więcej funduszy na dobrych scenarzystów, reżyserię oraz efekty specjalne, może wtedy Need for Speed byłby o wiele lepszy od pierwowzoru?

[dzięki – http://www.videogamer.com/ps4/need_for_speed_rivals/news/new_need_for_speed_movie_gets_green_light.html]

Written By
More from Patryk

Battlefield 4 i rozgrywka w nocy

Znany YouTuber o pseudonimie Westie przygotował materiał wideo dotyczący gry Battlefield 4....
Read More