Bayonetta 2 zadebiutuje prawdopodobnie tego lata

Seksowna wiedźma to jedna z najlepszych gier roku 2014 na Wii U!

Bayonetta 2 to kontynuacja zwariowanego slashera z 2009 roku, wydanego na Xboksa 360 oraz na PlayStation 3. Gra odniosła dość spory sukces co owocuje tym, że twórcy zdecydowali się na kolejną część, która będzie tytułem ekskluzywnym dla WiiU.

Czy za sprawą Bayonetty sprzedaż WiiU wzrośnie?

Bayonetta 2 trafi na półki sklepowe w Japonii prawdopodobnie tego lata. Przynajmniej tak twierdzą twórcy. A co z resztą świata? Kiedy gracze spoza Japonii będą mogli zakupić drugą odsłonę przygód tytułowej wiedźmy? Ludzie odpowiedzialni za grę mówią, że wszystko jest na jak najlepszej drodze do tego, by Bayonetta 2 zadebiutowała poza granicami Japonii jeszcze w tym roku. Na pewno szczegółowych informacji, czy też większej ilości informacji na temat tej produkcji należy szukać podczas zbliżających się targów E3.

O samej grze wiadomo jedynie tyle, że jest kontynuacją udanej pierwszej części. Bayonetta 2 na pewno bogata będzie w widowiskowe, nieco przesadzone walki oraz zapewne raczyć nas będzie absurdalnym wręcz humorem. Wiadomo również, że po raz kolejny pokierujemy tytułową wiedźmą, by stanąć do walki z siłami dobra, za pomocą świetnego i przemyślanego systemu walki.

[dzięki- GameZone]

Tags from the story
, , , ,
More from Mikołaj Ciesielski

Mad Max na PlayStation 4 z zawartością ekskluzywną

Już jutro premiera gry Mad Max. Z tej okazji firma Sony postanowiła...
Read More