Battlefield Harline kolejną grą w ramach oferty EA Access na Xbox One

Electronic Arts informuje o kolejnej grze, która wejdzie w skład oferty EA Access ekskluzywnie na Xbox One. Tym razem gracze mogą liczyć na wyśmienite Battlefield Hardline od Visceral Games.

Firma Electronic Arts poinformowała o tym, że korzystający z usługi EA Access otrzymają za darmo grę studia Visceral Games w postaci Battlefield Hardline, czyli opowiadającą o konflikcie policjantów i przestępców. To z pewnością dobra wiadomość dla wszystkich tych, którzy zastanawiali się nad kupnem gry w sklepie, ale koniec końców nie zdecydowali się.

Nie podano konkretnej daty debiutu gry w ramach oferty EA Access, ale wiemy tylko tyle, że pojawi się ona już w przyszłym miesiącu na Xbox One. Gra debiutowała na rynku 17 marca w wersjach na PlayStation 4, Xbox One, Xboksa 360, PlayStation 3 oraz pecety. Visceral Games musieli zderzyć się z falą krytyki, ale w ostatecznym rozrachunku Battlefield Hardline osiągnęło sukces i spodobało się graczom. Średnia ocen aktualnie to 71 punktów w wersji właśnie na Xbox One.

W ramach oferty EA Access dostępne jest jeszcze wiele innych gier, między innymi:

  • Dragon Age: Inkwizycja,
  • Titanfall,
  • Battlefield 4,
  • Need for Speed Rivals,
  • Plants vs. Zombies Garden Warfare,
  • Peggle 2

Oferta Electronic Arts opiewa na 5 dolarów miesięcznie, dzięki czemu subskrybent ma dostęp do gier wydawanych przez tego wydawcę. Myślę że jest to całkiem atrakcyjna oferta dla wszystkich posiadaczy Xbox One. Szkoda tylko, że Sony jest tak temu przeciwne, bo przecież Electronic Arts chciało ”wodować” swoją ekskluzywną ofertę na konsoli PlayStation 4. Japończycy niestety powiedzieli kategoryczne ”nie”.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=yWVPoUCxAC4″ allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”55ffca99f94584352d211406″]

Written By
More from Patryk

PlayStation Plus i serial Powers, czy to może się udać?

Powers to serial o superbohaterach dostępny w specjalnej aplikacji na konsoli PlayStation...
Read More