Battlefield Hardline – wysyp informacji oraz zwiastun!

Battlefield Hardline to policyjna opowieść w klimatach strzelaniny pierwszoosobowej od studia Visceral Games. W sieci pojawiło się mnóstwo nowych informacji na temat samej rozgrywki oraz historii.

Battlefield Hardline to tytuł, za który odpowiedzialna jest firma  Visceral Games.
Battlefield Hardline to tytuł, za który odpowiedzialna jest firma Visceral Games.

Rano informowałem o pierwszej zapowiedzi gry Battlefield Hardline, ale nie spodziewałem się, że tak szybko w sieci pojawią się kolejne, potwierdzone informacje na ten temat. Mowa tutaj o zwiastunie, który został zamieszczony w sieci i multum nowinek na temat fabuły, mechaniki oraz scenariusza z niego wynikających. Okazuje się, iż w grze wcielamy się w detektywa Nicka Mendozę, który będzie walczył z przestępczością narkotykową. Bohaterami pobocznymi będą skorumpowani gliniarze, narkotykowi bossowie oraz żądni władzy miliarderzy. Każdy etap kampanii dla pojedynczego bohatera będzie można przejść na kilka sposobów, co wpłynie pozytywnie na żywotność gry.

To jednak nie wszystko, poznaliśmy przede wszystkim klasy postaci dla rozgrywek wieloosobowych. Do tej grupy zaliczyć należy postaci takie jak Operator, Mechanic, Enforcer, Professional. Multiplayer zawierać będzie dwa nowe tryby rozgrywki, które nazywają się Heist oraz Blood Money. Co ciekawe, poziomy rozgrywane w kampanii dla pojedynczego gracza będą posiadały komentatora, który niczym w telewizyjnych transmisjach będzie opowiadał o zdarzeniach na ekranie, przed i po akcji.

Visceral Games obiecuje również ulepszoną sztuczną inteligencję wrogów, bardziej otwarte mapy oraz powróci system Levolution. Nie zapomniano również o powszechnie znanej i sprawdzonej w działaniu destrukcji otoczenia, pojazdach dodatkowych oraz mnóstwa dostępnych broni. 

Jeżeli chodzi o platformy sprzętowe, to tutaj również nie powinniśmy orzekać do końca. Wprawne oko graczy dopatrzyło się wspomnianych spinek na serwerach EA, oraz zestawu ikon sprzętowych przy tej grze. Wygląda więc na to, iż tytuł trafi na PlayStation 3, Xboksa 360, Xbox One, PlayStation 4 oraz komputery osobiste. Więcej informacji otrzymamy dopiero na wspomnianych targach E3.

Written By
More from Patryk

Games with Gold – od dziś możecie pobierać gry Crysis 3 oraz Tomb Raider

Już możecie pobierać darmowe gry w ramach oferty Games with Gold. Microsoft...
Read More