Battlefield: Hardline w rozdzielczości 1080p i 60 klatkach na sekundę na Xbox One

W sieci pojawiły się informacje na temat rozdzielczości dostępnych w grze Battlefield: Hardline. Tytuł będzie działał na obu next genach w tej samej jakości.

Battlefield Hardline to tytuł, za który odpowiedzialna jest firma  Visceral Games.
Battlefield Hardline to tytuł, za który odpowiedzialna jest firma Visceral Games.

Studio Visceral Games pracuje aktualnie nad grą Battlefield: Hardline, która to pojawi się na konsolach PlayStation 3, Xboksie 360, PlayStation 4 oraz Xbox One i PC. W sieci pojawiły się informacje na temat rozdzielczości gry na Xbox One.

Okazuje się, że Visceral Games nie planuje faworyzować żadnej z dostępnych platform. Na konsolach nowej generacji sprawa wygląda następująco: tak PlayStation 4 jak i Xbox One będą działać w rozdzielczości 1080p oraz 60 klatkach na sekundę. Autorzy już wcześniej, przy okazji serii Dead Space, udowodnili że kładą nacisk na równość między wersjami na różne konsole.

Oczywiście sprawa w przypadku komputerów osobistych ma się zupełnie inaczej, studio uważa że graczy ograniczać będzie tylko i wyłącznie ich konfiguracja sprzętowa. PlayStation 3 i Xbox 360 to już zupełnie inny temat, ponieważ rozdzielczość na tych konsolach będzie wyraźnie słabsza niż na nowoczesnych sprzętach Sony i Microsoftu.

Battlefield: Hardline trafi na rynek 24 października tego roku na PlayStation 4, Xbox One, komputery osobiste, Xboksa 360 oraz PlayStation 3. Aktualnie trwają testy beta gry, druga faza testów ma odbyć się jeszcze na początku jesieni. Więcej informacji już wkrótce.

Written By
More from Patryk

League of Legends – Riot Games ogłasza dwudniowe testy kreatora drużyn

Riot Games ogłosił dwudniowe testy nowej opcji, która trafi na serwery LIVE....
Read More