Battlefield Hardline – testy beta zostaną udostępnione jeszcze w tym roku

Beta testy gry Battlefield Hardline właśnie się zakończyły. Nie oznacza to jednak, że autorzy gry nie udostępnią ich ponownie. W sieci zamieszczono również najnowszy trailer gry.

Battlefield Hardline to tytuł, za który odpowiedzialna jest firma  Visceral Games.
Battlefield Hardline to tytuł, za który odpowiedzialna jest firma Visceral Games.

Wczoraj zakończyły się beta testy gry Battlefield Hardline, które odbywały się na PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach osobistych. Autorzy gry jednak potwierdzają, że jeszcze tej jesieni będziecie mogli spróbować wziąć udział w testowaniu najnowszej gry studia Visceral Games

Informację możemy znaleźć na oficjalnym blogu firmy, gdzie zamieszczono wpis informacyjny, o powrocie testów na początku jesieni. Co więcej, zainteresowane osoby mogą rzucić okiem na poniższy materiał wideo, który został opublikowany na platformie YouTube. Jest to filmik zarejestrowany w jakości 60 klatek na sekundę. Firma Google zamierza wprowadzić ten standard do ogólnego obiegu, celem obrazowania autentycznej jakości gier. Wśród najnowszych uaktualnień serwisu wideo wymienia się również finansowanie przez fanów, jak również łatwiejszy dostęp do ogólnych statystyk materiałów. Dzięki niniejszej prezentacji możecie szczątkowo doświadczyć jakości zmagań w grze Battlefield: Hardline.

Tytuł ma pojawić się na rynku 21 października tego roku. Gra dostępna będzie w wersjach na PlayStation 4, Xbox One, Xboksa 360, PlayStation 3 oraz komputery osobiste.

Written By
More from Patryk

Wspaniałe Kingdom Hearts 3 na nowym zwiastunie prosto z E3 2015

Square Enix na swojej konferencji pokazali mnóstwo autorskich pomysłów, które odbijają nieco...
Read More