Battlefield Hardline- nowy, widowiskowy zwiastun trafił do sieci

Battlefield Hardline będzie różnić się od pozostałych części serii, bowiem traktuje o starciach specjlanych oddziałów policji z przestępcami. Do sieci trafił nowy, widowiskowy zwiastun tej produkcji.

Battlefield Hardline to tytuł, za który odpowiedzialna jest firma Visceral Games.

Seria Battlefield to przede wszystkim opowieści o specjalnych oddziałach wojskowych. Jednakże w przyszłym roku do sprzedaży trafi Battlefield Hardline, które traktować będzie o walce policji z przestępcami. Będzie to zapewne powiew świeżości dla całego cyklu. Twórcy nie zapominają o promocji swojej najnowszej produkcji, efektem czego jest najnowszy zwiastun.

Trzeba przyznać, iż twórcy nie oszczędzają na efektach specjalnych i efektownych wybuchach, czyli na tym co w każdej grze akcji jest najlepsze. Można odnieść wrażenie, że fachowcy z Visceral Games oraz wydawca gry, czyli firma Electronic Arts chcą przekonać graczy, że zmiana otoczenia z wojskowego na policyjne wyjdzie serii na dobre. O tym czy mają rację, przekonamy się po premierze gry.

Battlefield Hardline zmierza na komputery osobiste, PlayStation 4, Xboksa One, PlayStation 3 oraz na Xboksa 360. Premiera gry zaplanowana jest na marzec 2015 roku.

More from Mikołaj Ciesielski

Gamescom 2014- Zwiastun trybu sieciowego Destiny

Destiny to pierwszoosobowa strzelanina akcji osadzona w klimatach science- fiction. Za ten...
Read More