Battlefield Hardline- nowy, widowiskowy zwiastun trafił do sieci

Battlefield Hardline będzie różnić się od pozostałych części serii, bowiem traktuje o starciach specjlanych oddziałów policji z przestępcami. Do sieci trafił nowy, widowiskowy zwiastun tej produkcji.

Battlefield Hardline to tytuł, za który odpowiedzialna jest firma Visceral Games.

Seria Battlefield to przede wszystkim opowieści o specjalnych oddziałach wojskowych. Jednakże w przyszłym roku do sprzedaży trafi Battlefield Hardline, które traktować będzie o walce policji z przestępcami. Będzie to zapewne powiew świeżości dla całego cyklu. Twórcy nie zapominają o promocji swojej najnowszej produkcji, efektem czego jest najnowszy zwiastun.

Trzeba przyznać, iż twórcy nie oszczędzają na efektach specjalnych i efektownych wybuchach, czyli na tym co w każdej grze akcji jest najlepsze. Można odnieść wrażenie, że fachowcy z Visceral Games oraz wydawca gry, czyli firma Electronic Arts chcą przekonać graczy, że zmiana otoczenia z wojskowego na policyjne wyjdzie serii na dobre. O tym czy mają rację, przekonamy się po premierze gry.

Battlefield Hardline zmierza na komputery osobiste, PlayStation 4, Xboksa One, PlayStation 3 oraz na Xboksa 360. Premiera gry zaplanowana jest na marzec 2015 roku.

More from Mikołaj Ciesielski

Znamy datę premiery trzeciego epizodu The Wolf Among Us

Poznaliśmy nowe informacje na temat The Wolf Among Us. Trzeci epizod przygodowej...
Read More