Battlefield Hardline: Getaway – poznaliśmy datę premiery dodatku oraz screeny

Jeżeli tylko gracie nadal w grę Battlefield: Hardline , to mam dla Was niezłe wieści, mianowicie gra dorobi się już w styczniu świeżego rozszerzenia.

Już w styczniu 2016 dowiesz się, jak emocjonujące mogą być pościgi, uciekając przed glinami przez granicę meksykańską lub goniąc gangsterów wzdłuż słonecznego wybrzeża Pacyfiku w Battlefield Hardline, a dokładnie w dodatku DLC o nazwie Ucieczka (Getaway).

Oto atrakcje, które czekają na zainteresowanych dodatkiem DLC Battlefield Hardline: Ucieczka:

  • Cztery wielkie mapy: Autostrada, Granica, Pociąg i Kanały
  • Nowy tryb gry: „Przejęcie torby”
  • 4 nowe pojazdy
  • 3 nowe modele broni dla mechanika
  • Nowy gadżet i nowa broń do walki wręcz
  • 4 nowe legendarne kamuflaże

Warto również dodać, że wszyscy posiadacze Battlefield Hardline dostaną aktualizację gry, w której znajdą się nowe modele broni i poprawki oraz inne nowości, które wkrótce opiszemy.

Abonenci Battlefield Hardline Premium otrzymają dostęp do dodatku Battlefield Hardline™: Ucieczka w styczniu 2016 roku. Oczywiście do zabawy będzie wymagana pełna wersja gry Battlefield Hardline na PlayStation 4, Xbox One, Xboksa 360, PlayStation 3 bądź pecety.

[efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/12/getaway-1.jpg”] [efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/12/getaway-2.jpg”] [efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/12/getaway-3.jpg”]
Written By
More from Patryk

Pierwsze oceny Resident Evil HD pojawiły się w sieci

W sieci pojawiły się już pierwsze recenzje wraz z ocenami gry Resident...
Read More