Battlefield Hardline będzie dostępne w usłudze EA Access

Firma Electronic Arts zapowiedziała obecność gry Battlefield Hardline w usłudze EA Access. Usługa dostępna jest tylko i wyłącznie na konsoli Xbox One.

Battlefield Hardline to tytuł, za który odpowiedzialna jest firma  Visceral Games.
Battlefield Hardline to tytuł, za który odpowiedzialna jest firma Visceral Games.

Wszyscy czekamy na wielką premierę Battlefield Hardline. Electronic Arts robi sobie przerwę od militarnych klimatów w swojej głównej serii i oferuje nam miejskie klimaty, walki policjantów z gangsterami. Firma ogłosiła, że Battlefield Hardline będzie dostępne w usłudze EA Access na konsoli Xbox One.

EA Access to specjalna usługa dostępna na konsoli Xbox One. Pozwala ona na dostęp do pełnych wersji gier, wersji alpha, beta, jak również wersji demonstracyjnych gier spod szyldu Electronic Arts. Całość oparta jest o system płatnych okresowych subskrypcji (około 15 złotych miesięcznie).

 

Za grę odpowiada studio Visceral Games, które oczywiście współpracuje z projektantami z DICE. Autorzy przygotowali całkiem ciekawą propozycję dla wszystkich zainteresowanych policyjnymi klimatami. Gra pojawi się na wielu platformach, w tym PlayStation 4 oraz Xbox One. Premiera już w marcu tego roku.

[dzięki – http://www.vg247.com/2015/01/20/battlefield-hardline-will-be-available-via-ea-access/]

Written By
More from Patryk

Metal Gear Solid V: Ground Zeroes sprzedało się w ilości miliona kopii

Metal Gear Solid V: Ground Zeroes trafiło na konsole nowej generacji oraz...
Read More