Battlefield 4 – zobacz pierwszego screena z dodatku Dragon’s Teeth

Battlefield 4 otrzyma w niedługim czasie czwarte z kolei rozszerzenie pod tytułem Dragon’s Teeth. Gra została wydana na wszystkich dostępnych platformach, a w sieci zaprezentowano pierwszy screen.

BF4_Banner

W sieci pojawiły się nowe informacje na temat czwartego rozszerzenia dla gry Battlefield 4. Mowa tutaj o Dragon’s Teet, na temat którego nadal nic nie wiemy. Autorzy gry na Twitterze informują o materiałach z rozgrywki, które to jeszcze w tym tygodniu trafią do sieci. Tym niemniej otrzymaliśmy dzisiaj pierwszego screena. Widać na nim żołnierza kryjącego się za metalową tarczą, która ugina się pod naporem kul. Ciekawi mnie, jaki tryb rozgrywki wprowadzi Dragon’s Teeth, oraz jaki styl będą chcieli eksponować eksperci ze studia DICE. Walczyliśmy już w zwarciu, na morzu, w powietrzu oraz na lądzie. Może teraz dorzucony zostanie zupełnie nowy tryb? Tego z pewnością dowiemy się na przestrzeni tygodnia.

Battlefield 4 trafił na PlayStation 3, Xboksa 360, konsole nowej generacji oraz PC. Gra wprowadziła mnóstwo zmian do rozgrywki, ale nie ustrzegła się wielu wpadek. Jeżeli jesteście zainteresowani to zapraszam do naszej recenzji, która widnieje poniżej. 

battlefield-4-dragons-teeth

Written By
More from Patryk

Filmik z Project CARS w jakości 1080p na PlayStation 4!

Redakcja PlayStation Access zamieściła w sieci bardzo gorący materiał wideo z gry...
Read More