Battlefield 4 – wszystko na temat dodatku Final Stand

Ostatni dodatek do gry Battlefield 4 pojawi się na konsolach stacjonarnych oraz komputerach PC. Final Stand zostało bliżej opisane przez twórców gry, firmę DICE.

Battlefield 4 to jedna z lepiej wyglądających gier na PlayStation 4 oraz Xbox One. Tytuł skupia wokół siebie ogromną rzeszę wieloosobowych rozgrywek.
Battlefield 4 to jedna z lepiej wyglądających gier na PlayStation 4 oraz Xbox One. Tytuł skupia wokół siebie ogromną rzeszę wieloosobowych rozgrywek.

Firma Electronic Arts razem ze studiem DICE przygotowują się do premiery Battlefield 4: Final Stand. Dodatek został bliżej scharakteryzowany przez samych twórców, a my ostatecznie wiemy, czego spodziewać się po mroźnym rozszerzeniu.

DICE koncentruje się na lekko futurystycznym klimacie najnowszej aktualizacji do gry. Final Stand wprowadza do rozgrywki cztery nowe mapy. Zimne, syberyjskie Operation Whiteout, rozgrywające się na terenie bazy okrętów podwodnych Hammerhead, militarna placówka Hangar 21 oraz Giants of Karelia, łączące obszary wiejskie z nowoczesną technologią.

Nowe mapy pozwolą nam korzystać z zupełnie nowych gadżetów, ot chociażby w postaci unoszących się nad ziemią czołgów. Czego jeszcze możecie spodziewać się w Final Stand? Autorzy gry udostępnią nam niezwykle zwinny i zwrotny czołg HT-95 Levkov. Otrzymamy ciężki karabin snajperski Rorsch MK-1, jak również dostęp do latającego drona XD-1Accipiter. Karabiny będziemy mogli dozbroić wykrywacz celów, gadżet nazwany DS-3 wykryje fałszywe sygnały na mapce wysyłane przez wrogów.

Dodatek będziecie mogli zakupić jednostkowo oraz otrzymacie do niego dostęp dzięki przepustce sezonowej.

[dzięki – http://www.allgamesbeta.com/2014/10/battlefield-4-whats-coming-in-final.html]

Written By
More from Patryk

Dziś wielka premiera NBA 2K15

NBA 2K15 od dziś jest dostępne na naszym rynku w wersjach na...
Read More