Battlefield 4 – Squad Join już dostępne na konsolach

Battlefield 4 to pierwszoosobowa gra akcji, która została wydana na PlayStation 3, Xboksie 360 oraz konsolach nowej generacji. Firma Electronic Arts wprowadza ciekawe urozmaicenie ”Squad Join”, które pozwoli na formowanie zespołów jeszcze przed przystąpieniem do rozgrywki.

Battlefield 4 to jedna z lepiej wyglądających gier na PlayStation 4 oraz Xbox One. Tytuł skupia wokół siebie ogromną rzeszę wieloosobowych rozgrywek.
Battlefield 4 to jedna z lepiej wyglądających gier na PlayStation 4 oraz Xbox One. Tytuł skupia wokół siebie ogromną rzeszę wieloosobowych rozgrywek.

Battlefield 4 oferuje teraz całkiem ciekawe rozwiązanie dla zaprzyjaźnionych graczy, którzy dużo czasu spędzają na wspólnych rozgrywka. Mowa tutaj o opcji Squad Join, a więc możliwości założenia zespołu jeszcze przed właściwą rozgrywką. Gracze będą mieli możliwość zbierania drużyny przed wyborem odpowiedniego trybu i pozostawanie w takim składzie przez całą obecność w grze. Zmniejszy to czas oczekiwania na innych graczy, szukania się po serwerach gry oraz pozwoli na ciągłą komunikację. Rozwiązanie to wchodzi właśnie w fazę testów beta na konsole PlayStation 4, Xbox One oraz konsole starszej generacji. Gracze mogą skorzystać z tej opcji trybach Conquest, Team Deathmatch, Obliteration, Rush oraz Domination. Autorzy gry, studio DICE, zapowiadają że opcja zostanie wdrożona w niedalekiej przyszłości również do reszty rozgrywek. 

W sieci pojawił się nawet zwiastun rozwiązania Squad Join, który w jasny sposób pokazuje z czym tak naprawdę mamy do czynienia. Fajnie że Electronic Arts wspomaga społecznościowe zalety gry Battlefield 4. Wiele osób gra w zwartych zespołach, lub w gronie przyjaciół. Dzięki tej aplikacji, będziecie mogli bez większych problemów porozumiewać się przez cały okres rozgrywki, zadowoleni?

[dzięki – VG24/7]

Written By
More from Patryk

Gran Turismo 6 – aktualizacja oddająca hołd kierowcy wszechczasów

Dziś udostępniono aktualizację gry Gran Turismo 6, która dostępna jest na PlayStation...
Read More