Battlefield 4: Second Assault, czyli nowe DLC z datą premiery

Second Assault to najnowsze DLC do Battlefield 4. W sieci pojawiły się pierwsze, konkretne  informacje na jego temat, w tym data premiery. Electronic Arts wypuści najpierw rozszerzenie dla właścicieli Battlefield 4 Premirum, a cała reszta musi poczekać do marca.

Battlefield-4-banner

Battlefield 4: Second Assault to drugie z kolei rozszerzenie do popularnej, multiplayer’owej strzelaniny studia DICE. Drugie uderzenie wejdzie w skład pięciu, wcześniej zapowiadanych dodatków w formie DLC. W materiał zaopatrzyć się możecie już 18 lutego. Co warto nadmienić, jest to oferta skierowana tylko do właścicieli tak zwanego Battlefield 4 Premium. Reszta graczy musi się wstrzymać z zakupem do 4 marca. Rozszerzenie jest dostępne na PlayStation 3, PlayStation 4, Xboksa 360 i komputery osobiste.

Co takiego znajdziemy w Second Assault? Po pierwsze, trzy najbardziej lubiane mapy z trzeciej części gry – Operation Metro, Caspian Border, Gulf of Oman i Operation Firestorm. Udostępnione mapy różnią się nieco od swoich oryginalnych wersji. Przede wszystkim mowa tutaj o podniesionym poziomie destrukcji otoczenia, a to za sprawą nowego silnika graficznego Frostbite 3.0. Poza nowymi lokacjami, Drugie Uderzenie wprowadza do rozgrywki nowy tryb, tak zwany Capture the Flag. Polega on na dostaniu się do bazy wroga, skradnięciu flagi i przetransportowaniu jej do swojego obozu. Ponadto DLC wprowadza pięć nowych rodzajów broni, a także pozwala siąść za kółkiem samochodu bojowego Buggy. Najciekawszą informacją jest Naval Strike, kolejny dodatek do Battlefield 4. Jak sama nazwa wskazuje, skupia się on na walkach w wodzie. Nowe bronie, gadżety, spluwy, pojazdy, jak również cztery kolejne mapy – Lost Island, Nasha Strike, Wave Breaker i Operation Mortar. 

Written By
More from Patryk

Wiedźmin 3: Dziki Gon – opublikowano kolejny dziennik dewelopera

CD Projekt RED opublikowało w sieci kolejny materiał dokumentalny na temat gry...
Read More