Battlefield 4 nocą wygląda wyśmienicie – sprawdź gameplay po zachodzie słońca

W sieci pojawił się materiał wideo dotyczący modyfikacji zmieniających porę dnia w grze Battlefield 4. Firma DICE zaaprobowała kilka propozycji fanów i je prezentuje.

Battlefield 4 to jedna z większych premier ostatnich lat, która napotkała na wiele problemów natury technicznej.
Battlefield 4 to jedna z większych premier ostatnich lat, która napotkała na wiele problemów natury technicznej.

Od dłuższego czasu uzdolnieni gracze pracują nad modyfikacjami do gry Battlefield 4. Jednym z najciekawszych patentów jest z pewnością udostępnianie map i lokacji ze zmienionymi warunkami atmosferycznymi oraz po zmroku. W sieci opublikowany został kolejny filmik przedstawiający piękno gry Battlefield 4 po zachodzie słońca.

Okazuje się, że Battlefield 4 w nocy jest równie piękne, co za dnia, a może nawet i piękniejsze!

Użytkownik serwisu YouTube o pseudonimie ”Westie” udostępnił efekty prac nad lokacjami w Battlefield 4 po zmroku. Efekty są oszałamiające, a sam patent został już zaaprobowany przez DICE, które dopuściło mapki do testów przez grupy graczy.

Wszyscy mogą dołączyć do programu Community Test Environment obsługującego tylko konta Premium. Dzięki tej inicjatywie gracze mogą testować i pracować nad różnymi wariantami lokacji do gry Battlefield 4. Trzeba przyznać, że efekty niektórych, widoczne poniżej, potrafią wprowadzić w osłupienie i kompletnie zmieniają oblicze rozgrywki.

Battlefield 4 dostępne jest na PlayStation 4, Xbox One, Xboksie 360, PlayStation 3 oraz PC. Gra może się pochwalić średnią ocen na poziomie 81 punktów.

[dzięki – http://www.egmnow.com/articles/news/two-more-night-maps-added-to-battlefield-4s-cte/]

Written By
More from Patryk

Nie było zapowiedzi Metal Gear Rising 2?

W sieci pojawiły się informacje na temat rzekomego Metal Gear Rising 2....
Read More