Battlefield 4: Legacy Operations, czyli klasyczna mapa z gry Battlefield 2 dołączona w ramach DLC

DICE nadal sukcesywnie wspiera swoją największą premierę ostatnich lat czyli Battlefield 4. Dziś dowiadujemy się, że do gry zostanie dołączona dodatkowa mapa z Battlefielda 2.

Producenci gry zapowiadają kolejną porcję darmowej zawartości dla Battlefielda 4. Przedstawiciele studia Dice ogłosili, że strzelanka otrzyma nową mapę z gry Battlefield 2 odtworzoną na silniku Frostbite 3.0.

Mowa oczywiście o specjalnie przygotowanej wersji lokacji Dragon Valley (Smocza Dolina), znanej bardzo dobrze fanom kultowego Battlefield 2. Praktycznie jak w oryginale, mamy do czynienia z dużą mapą z pojazdami. Zwiększony jednak znacząco zasięg widzenia we współczesnym tytule pozwolił wprowadzić pewne zmiany i usprawnienia.

Jeżeli tylko graliście w grę Battlefield 2, zapewne tę mapę pamiętacie. Była to ogromna, z wieloma flagami do przejęcia oraz mostami, które można było burzyć i odbudowywać. Celem prac producentów było stworzenie świetnej, wielkiej mapy przeznaczonej do walk z udziałem pojazdów, a zarazem modernizacja tych aspektów oryginału, które mogły tego wymagać.

Smocza Dolina 2015 będzie częścią darmowego dodatku Battlefield 4 Klasyczne Operacje, który zostanie udostępniony pod koniec roku wraz ze świąteczną aktualizacją gry (dodatek i aktualizacja będą dostępne do pobrania oddzielnie). W najbliższych tygodniach ujawnione zostanie więcej informacji na temat tej nadchodzącej zawartości.

Premiera jeszcze w tym roku na PC, PlayStation 4 i Xbox One, w ramach DLC Klasyczne Operacje.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=-WbvN7t4_aw” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”55eeb2efcfb503701d11ba51″]

Written By
More from Patryk

Xbox One z grami Assassin’s Creed Unity i Assassin’s Creed IV: Black Flag dostępne od 4 listopada

Microsoft, producent konsoli Xbox One, informuje o dostępności dwóch limitowanych zestawów Assassin’s...
Read More