Battlefield 4 i rozgrywka w nocy

Znany YouTuber o pseudonimie Westie przygotował materiał wideo dotyczący gry Battlefield 4. Przedstawił on jedną z ulubionych lokacji graczy po zmroku.

Battlefield 4 to jedna z większych premier ostatnich lat, która napotkała na wiele problemów natury technicznej.
Battlefield 4 to jedna z większych premier ostatnich lat, która napotkała na wiele problemów natury technicznej.

Firma DICE aktualnie pracuje nad kolejnymi aktualizacjami dla gry wieloosobowej Battlefield 4. Producent zdecydował się ostatnio nadal wspierać czwartą odsłonę serii i potwierdził, że otrzymamy kolejne lokacje oraz rozszerzenia. Najprawdopodobniej przygotowana zostanie również lokacja w nocy, co zupełnie zmienia charakter rozgrywki.

Jeden z bardziej znanych użytkowników serwisu YouTube przygotował jednak już teraz prezentację Battlefield 4 w nocy. Wszystko za sprawą pewnego moda, który niejako wyłącza światło na całej mapie. Po zmroku rozgrywka wygląda zupełnie inaczej, podobnie jak efekty świetlne, cząsteczkowe oraz cieniowanie. Zawalenie się wysokiego budynku (tak promowanego podczas kampanii marketingowej gry) teraz nabiera nowego znaczenia. Całość audiowizualnie prezentuje się zupełnie inaczej.

Podobnie zresztą jak rozgrywka wieloosobowa, której charakter zmienia się po zapadnięciu nocy. Gracze najprawdopodobniej będą musieli wystrzegać się błędów, korzystać z latarek (ujawniają naszą pozycję) oraz przemykać w ciemnościach. Całość autentycznie podnosi poziom trudności, co jest wielką zaletą takiego rozwiązania.

Poczekajmy jednak na oficjalne doniesienia DICE w sprawie rozwijania Battlefield 4 w kolejnych miesiącach. Jest szansa na wprowadzenie przez twórców lokacji po zmroku, według ostatnich doniesień. Miejmy nadzieję, że okażą się one prawdziwe.

[dzięki – http://www.vg247.com/2014/12/22/heres-what-a-few-battlefield-4-maps-look-at-night/]

Written By
More from Patryk

Jeremy Clarkson, Richard Hammond i James May podpisali umowę z Amazonem

Legendarne trio z Top Gear podpisało właśnie nową umowę z firmą Amazon....
Read More