Battlefield 4 – dodatek Dragon’s Teeth na premierowym zwistunie

Autorzy dodatku Zęby Smoka udostępnili premierowy zwiastun w sieci. Jeżeli tylko jesteś fanem Battlefield 4, nie powinieneś tego przegapić.

Battlefield Premium to bardzo ciekawa usługa, która pozwala graczom cieszyć się pełnią dodatków do Battlefield 4.
Battlefield Premium to bardzo ciekawa usługa, która pozwala graczom cieszyć się pełnią dodatków do Battlefield 4.

Firma Electronic Arts opublikowała w sieci premierowy zwiastun Dragon’s Teeth. Mowa tutaj o kolejnym dodatku do gry Battlefield 4, który dostępny jest od dzisiaj dla właścicieli usługi Battlefield Premium. Twórcy opublikowali zwiastun z myślą o tym, aby przedstawić graczom dodatkowe elementy uzbrojenia, które pojawią się w rzeczonym dodatku. Mowa tutaj o tarczy balistycznej oraz zdalnie sterowanym robocie. 

Akcja dodatku Zęby Smoka przenosi graczy w zupełnie nowe realia, mowa tutaj o miastach i wioskach dalekiego wschodu oraz regiony Pacyfiku. Przygotowano cztery dodatkowe mapy, w których skład wchodzą Lumpini Garden, Pearl Market, Propaganda jak również Sunken Dragon. Co więcej, dodatek oddaje nam także zupełnie nowy tryb rozgrywki, a mianowicie Chain Link. Polega on na zabezpieczeniu połączenia pomiędzy pięcioma stacjami.

Gracze którzy nie korzystają z usługi Battlefield Premium będą zmuszeni wstrzymać się z zakupem gry do dnia 29 lipca. Usługa gwarantuje dostęp do wszystkich wcześniejszych dodatków. Jej cena została ustalona w Polsce na kwotę 179 złotych, podczas gdy pojedyncze dodatki DLC wycenione zostały na 59 złotych.

Written By
More from Patryk

Szykuje się remaster gry Final Fantasy XII na PlayStation 4 i Xbox One?

Square Enix najprawdopodobniej pracuje nad grą Final Fantasy XII z myślą o...
Read More