Battlefield 4 – DICE naprawi kolejne problemy trybu wieloosobowego

Electronic Arts i studio DICE potwierdzają, że nadal pracują nad łataniem strzelanki FPP Battlefield 4. Zmian możemy oczekiwać w trybie wieloosobowym, który nie ustrzegł się sporej ilości błędów.

Battlefield-4-banner

Firma Electronic Arts wespół ze studiem DICE zapowiedzieli kolejne łatki dla gry FPP Battlefield 4Jak powszechne wiadomo, tytuł wydany w październiku zeszłego roku, nie ustrzegł się sporej ilości błędów. Tym razem twórcy zapowiadają kolejnego patcha, który naprawi pozostałe błędy trybu wieloosobowego, które wpływają na poprawną rozgrywkę. Do najbardziej irytujących błędów zalicza się, tak zwane ”rubber bunding”, czyli nagminne cofanie się gracza do tyłu. DICE pragnie również załatwić sprawę stabilności gry, ponieważ gracze nadal mogą być wyrzuceni z gry bez powodu.

W sieci pojawiły się również informacje na temat kolejnych dodatków do gry Battlefield 4. Głos w sprawie zabrał jeden z pracowników studia, który na stronie Reddit jest znany pod pseudonimem ”DarkLord7854”. Wyjaśnił on, że za studio DICE z siedzibą w Sztokholmie nie będzie już odpowiadało za kolejne rozszerzenia gry. Dwa następne dodatki, czyli Zęby Smoka i Ostateczna Rozgrywka, zaprojektuje oddział z Los Angeles. Studio to zostało założone w maju roku 2013, a więc jest stosunkowo młode i niedoświadczone. Firma została założona z myślą o grach na podstawie marki Gwiezdnych Wojen. Kadra DICE LA składa się z byłych pracowników szwedzkiego oddziału, którzy zostali przeniesieni do Stanów Zjednoczonych. Niestety, na dzień dzisiejszy nie dysponujemy informacjami na temat wspomnianych dodatków.

Battlefield 4 otrzyma zestaw pięciu rozszerzeń trybu wieloosobowego, które wchodzą w skład platformy Premium. Cena takiej subskrypcji to 179 zł na komputery osobiste, 199 zł na PlayStation 3 i PlayStation 4, jak również 149 zł na Xboksa 360. Dzięki Premium otrzymacie dostęp do wszystkich dodatków i wcześniejszych rozszerzeń. Usługa cieszy się wielką popularnością. Na dzień dzisiejszy korzysta z niej 1.6 miliona osób na całym świecie.

Written By
More from Patryk

Julien Merceron, twórca silnika Fox Engine przechodzi do Bandai Namco

Główny programista i twórca silnika graficznego Fox Engine z ramienia Konami odchodzi...
Read More