Battlefield 3 – czym zaskoczy multiplayer?

battlefield3-nowy-trailer-projektkonsola2
battlefield3-nowy-trailer-projektkonsola2

Podczas wystawy C2E2 w Chicago, twórcy Battlefield 3 ujawnili więcej szczegółów na temat trybu multiplayer.

 

battlefield3-zapowiedz-multiplayer-projektkonsola-pl

 

Podczas wystawy C2E2 w Chicago, twórcy Battlefield 3 ujawnili więcej szczegółów na temat trybu multiplayer. Okazało się, że wersje na konsole oraz PC będą różnić się znacząco pod kilkoma względami. Różnice dotyczyć mają głównie możliwej ilości graczy oraz wielkości map.

Wersja dedykowana komputerom PC umożliwi jednoczesną grę 64 osobom, natomiast edycje na konsole PS3 i Xbox 360 – maksymalnie 24 osobom. Z tego względu mapy zostaną zróżnicowane jeśli chodzi o ich rozmiary – gracze pecetowi dostaną do dyspozycji poszerzone pola bitewne. Informacjom tym nie ma się jednak co dziwić, bo już wcześniej DICE (odpowiedzialne za multiplayer) przyznało, że wersję PC traktuje priorytetowo. Pozytywną wiadomością jest natomiast rozszerzenie obszaru działania dla helikopterów, co z pewnością ulepszy rozgrywkę.

battlefield-bad-company-3-targi-w-chicago-zapowiedz-multiplayer

 

DICE ujawniło także kilka informacji na temat systemu walki wręcz, który ma zostać wyraźnie rozbudowany w porównaniu do Bad Company 2. Gracze mogą liczyć na pełen arsenał rzutów, kontr i ciosów wyprowadzanych z różnych kierunków. Decydujące znaczenie w trakcie potyczek na krótkim dystansie będzie mieć refleks graczy. Ciekawe, jak ten dosyć nowatorski system sprawdzi się w wersji finalnej.

Twórcy gry zapowiedzieli podczas prezentacji w Chicago, że wersje na konsole PS3 i Xbox 360 nie będą odstawać pod względem graficznym od edycji pecetowej. Jednak jak na razie ciężko jest sprawdzić owe zapewnienia – nowego Battlefielda pokazywano jedynie na komputerach osobistych.

Premiera Battlefield 3 będzie miała miejsce na jesieni 2011 roku.

M.P.

Poniżej nasz gameplay:


gameplay by projektkonsola.pl:

 

        

             

Written By
More from konadmin

Xbox One

Konsola nowej generacji frimy Microsoft to Xbox One. Kluczowym motywem dla firmy...
Read More
battlefield3-nowy-trailer-projektkonsola2

Podczas wystawy C2E2 w Chicago, twórcy Battlefield 3 ujawnili więcej szczegółów na temat trybu multiplayer.

" />