Battlefield 3 – Trailer

battlefield-3-back-to-karkand-xbox360-ps3
battlefield-3-logo-ps3-xbox360

EA zaprezentowało pierwszy zwiastun gry Battlefield 3

 

 

 

Battlefield 3: Back to Karkand to trzecia odsłona popularnej gry osadzonej w realiach wojennych. Gry z serii Battlefield swoją popularność zawdzięczają przede wszystkim dopracowanej rozgrywki wieloosobowej. Trzecia cześć gry trafi na półki sklepowe w okresie świątecznym bieżącego roku. Produkcja studia EA DICE będzie dostępna na komputerach PC oraz na konsole Xbox360 oraz PlayStation 3.

Oprócz poniższego treilera, do sieci przedostały się nowe informację na temat tej produkcji. Dowiedzieliśmy się że gra Battlefield 3 jest tworzona przez zespół dwa razy większy niż poprzednie Bad Company 2. Back to Karkand będzie oparty na zupełnie nowym silniku graficznym Frostbite 2. Jego najbardziej zaawansowanym elementem będzie oświetlenie, według twórców oświetlenie każdego miejsca na mapie zdefiniowane jest większą liczbą danych, niż całe poziomy w grze Battlefield: Bad Company 2. Dla producentów ważnym czynnikiem jest również muzyka w grze. Według zapowiedzi będzie ona bardzo ważnym elementem uzupełniającym całą rozgrywkę, tworzona jest tak by cały czas oddziaływała na emocje gracza.

Przedstawiciele EA twierdzą, że gra Battlefield 3 będzie najlepszą grą 2011 roku. Zamieszczony zwiastun potwierdza że gra Battlefield 3 jest pretendentem do takiego tytułu. Zapraszamy do obejrzenia filmu.

 

Written By
More from konadmin

Silent Hill Downpour

Konami przedstawiło pierwsze zdjęcia gry Silent Hill: Downpour.
Read More
battlefield-3-logo-ps3-xbox360

EA zaprezentowało pierwszy zwiastun gry Battlefield 3

 

 

 

" />