Batman i Nightwing współpracują w grze Batman: Arkham Knight – nowy gameplay

Batman: Arkham Knight wygląda bardzo fajnie w ruchu. Dziś możecie zobaczyć nowy gameplay z tej superprodukcji Rocksteady.

Batman to jedna z absolutnie najbardziej popularnych marek w kinematografii, świecie komiksów, ale również branży gier wideo.
Batman to jedna z absolutnie najbardziej popularnych marek w kinematografii, świecie komiksów, ale również branży gier wideo.

W przypadku Batman: Arkham Knight wszystko jest jasne – zwieńczenie genialnej serii najwyższej jakości. Dziś możecie sprawdzić, jak Batman oraz Nightwing walczą z opryszkami.

System Dual-play pozwala Batmanowi na wspólne działanie z członkami jego zespołu. Rozwiązanie proste w obsłudze, ale jakże genialne, bowiem walka dwóch mocarzy z bandziorami prezentuje się wyśmienicie.

Nightwing wspiera Batmana i robi to niezwykle skutecznie. Bardzo fajnie prezentują się akcje zespołowe, gdy dla przykładu Nightwing wyrzuca przeciwnika w górę, a Batman w locie go dobija. Z pewnością otrzymamy możliwość gry wspólnej, co może być jeszcze ciekawsze.

Gra Batman: Arkham Knight ukaże się 23 czerwca w polskiej (napisy) oraz angielskiej wersji językowej na PC z Windows, PlayStation 4 oraz Xbox One.

[dzięki – http://www.dualshockers.com/2015/05/15/watch-batman-and-nightwing-team-up-and-use-dual-play-on-baddies-in-new-batman-arkham-knight-gameplay-video/]

[interaction id=”55561b4640f2c57e041633d2″]

Written By
More from Patryk

Innowacyjny gameplay w grze Assassin’s Creed Victory?

Assassin’s Creed Victory to najnowsza odsłona serii Assassin’s Creed od studia Ubisoft....
Read More