Batman Arkham Underworld zapowiedziane na urządzenia mobilne

Warner Bros eksploatuje markę Batman, bowiem właśnie zapowiedziano wersję mobilną gry o nazwie Batman Arkham Underworld.

Batman odrodził się w branży elektronicznej rozrywki dzięki serii Arkham.
Batman odrodził się w branży elektronicznej rozrywki dzięki serii Arkham.

Wytwórnia Warner Bros inwestuje w rynek mobilny i planuje udostępnić na nim wiele ze swoich potężnych marek. Wiemy już, że Mortal Kombat X pojawi się na urządzeniach z systemem iOS oraz Android. Teraz zapowiedziano grę Batman Arkham Underworld, która z pewnością przypadnie do gustu fanom Bruce’a Wayne’a.

Batman Arkham Underworld to jednak nieco inna produkcja, niż byście się wszyscy spodziewali. Gracze na urządzeniach mobilnych wcielą się w rolę ”tych złych” i spróbują sterroryzować Gotham City. Do dyspozycji graczy zostaną udostępnione takie postaci jak Harley Quinn, Człowiek Zagadka bądź też Killer Croc. Za grę odpowiadać będzie studio Turbine, które zajmuje się ponadto produkcją Games of Thrones.

Gry mobilne zapowiedziane przez Warner Bros:
  • Mortal Kombat X
  • Batman Arkham Underworld
  • LEGO Batman 3: Beyond Gotham
  • DC Comics Legends
  • Game of Thrones

Ponadto Warner Bros chwalą się, iż w ciągu ostatnich czterech latach udało im się udostępnić na rynek 25 gier, które zostały zakupione w ilości aż 125 milionów kopii. Wygląda więc na to, że akurat na rynku mobilnym wytwórnia radzi sobie całkiem nieźle ze swoimi topowymi markami. Wydawnictwo jest przekonane o sile swoich gier, które przyciągają na dłużej i pozwalają na dobrą zabawę. Firma przytacza również przykład WWE Immortals, które pobrano już 7 milionów razy, a debiutowało 15 stycznia (!).

[dzięki – http://www.allgamesbeta.com/2015/03/infinite-crisis-dev-turbine-making.html]

Gotham City w Twojej kieszeni? Dlaczego nie!
Gotham City w Twojej kieszeni? Dlaczego nie!
Written By
More from Patryk

Premierowy trailer i mnóstwo rozgrywki z gry Need for Speed

Piękne samochody oraz nocne wyścigi, właśnie to zostało zaprezentowane na nowym zwiastunie...
Read More