Batman: Arkham Origins – specjalna edycja jeszcze w wakacje?

W sieci pojawiły się informacje na temat specjalnej edycji gry Batman: Arkham Origins. Pozycja miałaby trafić wraz ze wszystkimi dodatkami na rynek jeszcze w sierpniu.

Batman: Arkham Knight to zwieńczenie serii Rocksteady, które trafi tylko na konsole nowej generacji.
Batman: Arkham Knight to zwieńczenie serii Rocksteady, które trafi tylko na konsole nowej generacji.

Sklep internetowy Amazon po raz kolejny staje się źródłem bardzo ciekawych informacje ze świata gier. Tym razem dotyczą one bardzo udanej gry Batman: Arkham Origins, która dostępna jest na PlayStation 3, Xboksa 360 oraz komputery osobiste. 

Wiele wskazuje na to, że w sierpniu tego roku, a więc w sezonie wakacyjnym, otrzymamy całkiem ciekawy zestawi omawianej tutaj gry. W witrynie sklepowej pojawił się wpis prezentujący Batman: Arkham Origins w edycji kompletnej. Zestaw najprawdopodobniej będzie zawierał wszystkie dotychczasowe dodatki w formie DLC, a więc między innymi Mr Freeze, o którym wspominaliśmy kilka tygodni temu. 

W sieci udostępniono ponadto nieoficjalne zdjęcia prezentujące okładki rzeczonego zestawu. Trzeba przyznać, że okładki gier z serii o Mrocznym Rycerzu robią wrażenie. Tytuł ma być dostępny w sierpniu tego roku, ale na ten moment traktujcie owe doniesienie jako niepotwierdzone. Czekamy na oficjalne stanowisko wydawcy w tej sprawie.

 

Written By
More from Patryk

Sprzedaż gier – Call of Duty: Advanced Warfare z przytupem wkracza na listę

W sieci udostępniono listę najlepiej sprzedających się gier wideo na terenie Wielkiej...
Read More