Batman: Arkham Origins – rozgrywka z dodatku Cold, Cold Heart

Batman: Arkham Orogins otrzyma niebawem rozszerzenie fabularne w postaci DLC Cold, Cold Heart. W roli głównego bandyty wystąpi Mr. Freeze. W sieci opublikowano zwiastun z elementami rozgrywki.

BatmanBanner

Wielu z Was mocno narzekało na grę Batman: Arkham Origins. Zarówno ze względu na poziom wyzwania, powtarzalność misji, jak również mnóstwo pomniejszych błędów, które trawiły ten tytuł. Twórcy gry, studio Warner Bros. Games, postanowili wypuścić na rynek fabularne DLC w postaci Cold, Cold Heart. W tym dodatku główną rolę bandyty odgrywa Mr. Freeze. W filmowej adaptacji w rolę Freeze’a wcielił się Arnold Shwarzenegger. W sieci pojawił się całkiem ciekawy zwiastun z elementami rozgrywki. Batman otrzyma również nowe stroje, jak i jedną dodatkową misję. 

Cold, Cold Heart dostępne jest tylko dla właścicieli PlayStation 3 i Xboksa 360. Rozszerzenie trafi do dystrybucji cyfrowej już 22 kwietnia. Wydawca gry zrezygnował jednakże ze wsparcia dla właścicieli Nintendo Wii U. Rzućcie okiem na zwiastun – starcia z Mr. Freeze nie powinniście przegapić!

Written By
More from Patryk

Halo 5: Guardians – premiera na jesieni roku 2015

Halo 5: Guardians to kolejna odsłona gry studia Black Tusk, która zostanie...
Read More