Batman: Arkham Knight zapowiedziany na PlayStation 4 i Xbox One

barman1

W sieci pojawiła się właśnie gorąca informacja na temat kolejnej odsłony serii Batman, za którą odpowiada ponownie firma Rocksteady. Gra trafi na konsole nowej generacji, a więc PlayStation 4 i Xbox One.

BatmanBanner

Firma Rocksteady odcina się właśnie od wszelkich spekulacji na temat Batmana, definitywnie zapowiadając nową odsłonę serii. Poznajcie Batman: Arkham Knight, które trafi tylko i wyłącznie na PlayStation 4 i Xbox One. Czego możemy się po niej spodziewać? Na papierze zapowiada się rewelacyjnie. Będzie to zwieńczenie marki Arkham, w której głównym złoczyńcą ma być Scarcerow, który pod swoim sztandarem zgromadzi największych zakapiorów marki. Powrócą takie postaci jak Dwie Twarze, Harley Quinn, czy Pingwin. Ponadto eksplorowanie świata odbywać się będzie przy użyciu Batmobilu! 

W sieci pojawiły się nawet pierwsze komentarze wytwórni Warner Bros, która jest zachwycona dziełem Rocksteady. Rozmawiamy tutaj o nowej jakości w serii. Konsole PlayStation 4 i Xbox One dysponują ogromną mocą obliczeniową, która bezpośrednio wpłynie na obraz gry, animację, ogrom detali otoczenia i starcia. Oto w jaki sposób zapowiedź Arkham Knight komentuje Martin Tremblay, prezes Warner Bros. Interactive Entertainment:

”Batman: Arkham Knight to najważniejsza gra z naszej niezwykle udanej serii. Przekazujemy graczom najbardziej rozległy i robiący największe wrażenie świat gry. Zespół Rocksteady Studios wciąż skupia się na fantastycznej rozgrywce, z której jest znany, jednocześnie dostarczając nowych, niesamowitych wrażeń graczom i fanom Batmana.”

W sieci opublikowano nawet pierwszy, bardzo efektowny zwiastun Batman: Arkham Knight. Myślę więc, że na taką zapowiedź czekaliście. O datach i cenach na chwilę obecną nie ma sensu rozmawiać. Gra trafi do graczy za kilka, może kilkanaście miesięcy. Na papierze prezentuje się wyśmienicie. Znając Rocksteady możemy być pewni, że podobnie będzie w rzeczywistości.

Written By
More from Patryk

Halo: The Master Chief Collection zbiera wysokie oceny

Halo: The Master Chief Collection otrzymało pierwsze oceny od recenzentów. Kolekcja wydaje...
Read More