Batman: Arkham Knight – wielka metropolia na nowych screenach z gry

Batman: Arkham Knight to tytuł zmierzający na PlayStation 4 i Xbox One. Twórcy gry zapowiadają sporej wielkości metropolię, po której będziemy mogli przemieszczać się pojazdami. Tym razem do sieci trawiły nowe screenshoty z gry.BatmanBanner

Już wiemy dlaczego Rocksteady oddało trzecią część serii Batman w ręce Warner Bros Games. Autorzy oryginału przygotowywali się do wielkiego uderzenia na platformy nowej generacji. Mowa tutaj o Batman: Arkham Knight, które to trafi na PlayStation 4 i Xbox One. Twórcy gry zaprezentowali nam mnóstwo ciekawych informacji na temat rozgrywki, otrzymaliśmy zwiastun, a nawet zapowiedź obecności pojazdu Batmana w grze. Wszystko to ma wpłynąć na zachowanie klimatu podczas rozgrywki. Wspomóc ma w tym również sama metropolia, która tym razem ma być o wiele większa od tej znanej z Arkham City. Na dzień dzisiejszy nie otrzymaliśmy jednak żadnych konkretów w tym temacie, tym nie mniej w sieci pojawiła się całkiem świeża galeria screenów z gry, które udowadniają mi, iż mamy do czynienia z tytułem nowej generacji.

Na poniższych migawkach możecie zobaczyć Batmana w akcji, jak również jego przeciwników. Dwie Twarze, Pingwin, no i oczywiście zwykłe bandziory, które chcą nam porachować kości. Technologicznie tytuł trzyma bardzo wysoki poziom, sylwetki bohaterów są bogate w szczegóły, a sam Batman prezentuje się rewelacyjnie. W oddali możemy tez zaobserwować tło akcji, a więc metropolię Gotham City. Zapraszam do rzucenia okiem na obszerną galerię. 

 

Written By
More from Patryk

Galeria screenów z gry LEGO Jurassic World

Gra LEGO Jurassic World otrzymała właśnie nową galerię screenów. Tytuł pojawi się...
Read More