Batman: Arkham Knight w wersji na PlayStation 4 w 1080p?

Batman: Arkham Knight to kolejna odsłona przygód Mrocznego Rycerze od studia Rocksteady. W sieci pojawiły się informację, że tytuł ten w wersji na PlayStation 4 może zadziałać w rozdzielczości 1080p.

Czy Batman: Arkham Knight będzie świetnym zwieńczeniem trylogii?

Istnieje duża możliwość, że Batman: Arkham Knight w wersji na konsole PlayStation 4 działać będzie w rozdzielczości 1080p. Tej informacji dopatrzono się w profilu gry na PlayStation Store. Dla niektórych informacja ta jest zaskoczeniem.

Jednakże, czy fakt, iż gra w wersji na konsole ósmej generacji ma działać w rozdzielczości 1080p powinna być zaskoczeniem? Moim zdaniem nie, ponieważ w dzisiejszych czasach powinien być to standard w przypadku każdej produkcji.

Niemniej jednak informacja ta na pewno ucieszy fanów Batmana i posiadaczy PlayStation 4. Tytuł ten na materiałach prezentuje się świetnie, a jeśli na konsoli Sony zadziała w 1080p, to na pewno końcowy efekt będzie oszałamiający.

Premiera gry Batman: Arkham Knight zaplanowana jest na 23 czerwca 2015 roku. Tytuł ten trafi na komputery osobiste oraz na konsole PlayStation 4 i Xbox One.

[dzięki- http://gamingbolt.com/batman-arkham-knight-to-possibly-run-at-1080p-on-ps4]

batman arkham knight

More from Mikołaj Ciesielski

6 godzin rozgrywki Dragon Age: Inkwizycja dla posiadaczy Xboksów One

Dragon Age: Inkwizycja to kolejna odsłona popularnej serii gier cRPG. Posiadacze Xboksów...
Read More