Batman: Arkham Knight- twórcy zaprezentowali nowy trailer. Batmobil w akcji!

Batman: Arkham Knight to kolejna odsłona serii, za którą odpowiedzialne jest studio Rocksteady. Podczas PlayStation Expierience zaprezentowano nowy zwiastun gry.

Czy Batman: Arkham Knight będzie świetnym zwieńczeniem trylogii?

Batman: Arkham Knight jest jedną z najbardziej wyczekiwanych gier. Nic dziwnego, że zainteresowanie fanów jest spora, a twórcy starają się zaspokoić ich ciekawość. Studia Rocksteady nie brakuje na największych imprezach branżowych. Pojawili się również na PlayStation Expierience, gdzie zaprezentowali nowy zwiastun. Oczywiście z udziałem Batmoblia, który bez wątpienia jest jedną z największych i najbardziej wyczekiwanych nowości w Arkham Knight.

Oprócz nowego trailera twórcy zapowiedzieli również, że posiadacze PlayStation 4 będą mogli wejść w posiadanie ekskluzywnego DLC Nightmare Pack. Warto również przypomnieć, że w Batman: Arkham Knight pojawi się nowa postać, która nigdy nie pojawiła się ani w filmach, ani w komiksach traktujących o Mrocznym Rycerzu. To jak? Jesteście gotowi ponownie wejść w buty Batmana?

Premiera gry Batman: Arkham Knight zaplanowana jest na 2 czerwca 2015 roku. Tytuł ten trafi na komputery osobiste oraz na konsole PlayStation 4 i Xbox One.

More from Mikołaj Ciesielski

Dragon Age: Inwkizycja- do sieci trafił nowy zwiastun prezentujący Varrica

Dragon Age: Inkwizycja to kolejna odsłona popularnej serii gier cRPG, za którą...
Read More