Batman Arkham Knight pojawi się już w lutym?

Batmna: Arkham Knight to czwarta część przygód Mrocznego oraz zwieńczenie trylogii, za którą odpowiedzialne jest studio Rocksteady. Platformy docelowe to komputery osobiste, PlayStation 4 oraz Xbox One. 

Czy Batman: Arkham Knight będzie świetnym zwieńczeniem trylogii?

Tym razem data ujawnia nie Kevin Conroy, o czym pisaliśmy tutaj, ale Microsoft, który w swoim sklepie internetowym przy wersji nowego Batmana na Xboksa One podał datę premiery, która rzekomo ma mieć miejsce 24 lutego 2015 roku. Nie wiadomo komu teraz wierzyć, tym bardziej, że jak dotąd ani twórcy, czyli Rocksteady, ani wydawca czyli Warner Bros nie odnieśli się do tych rewelacji. Miejmy nadzieję, że już niedługo wszystko będzie jasne, a data premiery zostanie oficjalnie podana.

Ten dzień to wtorek, a więc w Europie gra powinna pojawić się dopiero kilka dni później. Jeżeli informacje okażą się być prawdziwe, to tytuł ten pojawi się na rynku w tym samym okresie, co Wiedźmin 3: Dziki Gon. Na ten moment musimy wstrzymać się jednak z jakimikolwiek osądami na temat tej plotki. Wiele jednak wskazuje na to, że okres początku przyszłego roku będzie niezwykle gorący dla graczy pragnących wrażeń.  

 

Batman: Arkham Knight - poznaliśmy datę premiery gry?
Batman: Arkham Knight – poznaliśmy datę premiery gry?
More from Mikołaj Ciesielski

Kolejne darmowe DLC do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon trafiają w nasze ręce

CD Projekt RED dotrzymuje słowo i już dziś można pobrać kolejne dwa...
Read More