Batman: Arkham Knight- nowy gameplay, sporo akcji i Batmobil!

Batman: Arkham Knight to kolejna odsłona serii, za którą odpowiedzialne jest studio Rocksteady. Do sieci trafił nowy materiał przedstawiający fragment rozgrywki.

Czy Batman: Arkham Knight będzie świetnym zwieńczeniem trylogii?

Batman: Arkham Knight jest jedną z najbardziej wyczekiwanych gier. Nic więc dziwnego, że do sieci trafiają co raz to nowsze materiały, które skupiają się głównie na Batmobilu, ale nie tylko, bowiem esencją gier o Batmanie od studia Rocksteady jest również walka. Wszystko, to co w Arkham Knight najlepsze, znajdziecie na najnowszym gameplayu, prezentującym fragment rozgrywki. Rzućcie okiem, bo szkoda byłoby przegapić tak widowiskowy materiał.

Trzeba przyznać, że gra już w tym momencie prezentują bardzo wysoki poziom pod względem graficznym. Bez wątpienia, to właśnie aspekt audiowizualny będzie zaletą najnowszej części przygód Batmana. Warto również przypomnieć, że w Batman: Arkham Knight pojawi się nowa postać, która nigdy nie pojawiła się ani w filmach, ani w komiksach traktujących o Mrocznym Rycerzu. To jak? Jesteście gotowi ponownie wejść w buty Batmana?

Premiera gry Batman: Arkham Knight zaplanowana jest na 2 czerwca 2015 roku. Tytuł ten trafi na komputery osobiste oraz na konsole PlayStation 4 i Xbox One.

More from Mikołaj Ciesielski

Wszystko co musicie wiedzieć o Hellblade na nowym materiale wideo

Hellbalde to widowiskowa gra akcji, za którą odpowiedzialne jest studio Ninja Theory....
Read More