Batman: Arkham Knight – mamy pierwszy zwiastun z elementami rozgrywki

Batman: Arkham Knight to trzecioosobowa gra akcji, która trafi na Xbox One oraz PlayStation 4. W sieci pojawił się pierwszy zwiastun gry, który zawiera dodatkowo elementy rozgrywki.

Batman: Arkham Knight to zwieńczenie serii Rocksteady, które trafi tylko na konsole nowej generacji.
Batman: Arkham Knight to zwieńczenie serii Rocksteady, które trafi tylko na konsole nowej generacji.

Wydawnictwo Warner Bros. opublikowało w sieci kolejny zwiastun gry Batman: Arkham Knight, która trafi na PlayStation 4 oraz Xbox One. Jest to ostatnia część tej serii spod dłuta Rocksteady. Materiał filmowy zawiera elementy rozgrywki, jak również mnóstwo migawek ze scenek przerywnikowych. W zwiastunie nie zabrakło również gorących ujęć Batmobilu, a więc pojazdu Bruce’a Wayne’a, który posłuży mu jako narzędzie do walki z bandytami oraz środek transportu. 

Najważniejsza jest chyba sama oprawa wizualna, która została podciągnięta do standardów konsol nowej generacji. Batman wygląda bardzo realistycznie, a jego przeciwnicy niemniej ciekawie. Najciekawiej prezentuje się jednak samo miasto opanowane przez Stracha na Wróble. Jest to miejsce, gdzie ciągle odbywają się jakieś zamieszki, a służby miejskie nie dają sobie z nimi rady. Batman: Arkham Knight ukaże się 14 października tego roku, na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Written By
More from Patryk

Zestawienie ocen Middle-earth: Shadow of Mordor

W sieci pojawiły się pierwsze oceny gry Middle-earth: Shadow of Mordor. Wygląda...
Read More