Batman: Arkham Knight – galeria screenów i nowe informacje

Batman: Arkham Knight to gra studia Rocksteady, która jest bezpośrednią kontynuacją serii zapoczątkowanej na poprzedniej generacji konsol. Arkham Knight zostanie wydane na Xbox One i PlayStation 4.

Somber-Batman-BannerStudio Rocksteady wypuściło do internetu galerię nowych screenów z gry Batman: Arkham Knight. Zdjęcia wyraźnie obrazują nam, jakiego poziomu grafiki możemy spodziewać się na PlayStation 4 i Xbox One. Kilka zrzutów ekranu jest argumentami do podparcia decyzji o niewydawaniu Arkham Knight na starszych platformach. Twórcy zdecydowali się, ażeby gra trafiła tylko na mocne, energiczne platformy, na których nie ma większych ograniczeń sprzętowych. Wpłynęło to pozytywnie na jakość projektu. Zdjęcia są bardzo efektowne, prezentują sobą mnóstwo szczegółów, detali otoczenia, jak równiez bardzo wysokiej jakości mimikę twarzy. Niestety, na chwilę obecną studio nie wyjawiło nam informacji na temat premiery gry.

W sieci pojawiły się jednak świeże informacje na temat rozgrywki, a to za sprawą magazynu Official PlayStation Magazine. Większość z nich dotyczy tego, w jaki sposób pojazd naszego bohatera, a więc upragniony przez fanów batmobil, wpłynie na poruszanie się po mieści i rozgrywkę. Oto lista najciekawszych informacji na ten temat:

  • Możecie wezwać batmobil w dowolne miejsce na mapie, w którym jesteście, albo do którego chcielibyście się dostać
  • Pojazd Batmana będzie mógł zderzyć się ze wszystkim, co napotka na swojej drodze. Twórcy pracują nad wiernie oddaną fizyką zniszczeń otoczenia.
  • Maszyna posiadać będzie dopalacz, który naładujemy dzięki pokonywaniu zakrętów wślizgiem
  • Batmobil będzie uzbrojony w linkę, którą zaczepimy w dowolne miejsce na drodze
  • Twórcy nie wyjawili jeszcze, czy pojazd będzie można doskonalić
Written By
More from Patryk

Zobacz tapetę typu OLED od firmy LG dla Twojego domu

LG przygotowało ofertę dla wszystkich tych, którzy znudzeni są tradycyjnymi ozdobami swoich...
Read More