Batman: Arkham Knight – do sieci trafiły nowe informacje dotyczące gry

Batman: Arkham Knight to kolejna odsłona serii, za którą odpowiedzialne jest studio Rocksteady. Twórcy zdradzili kilka nowych informacji na temat gry.

Czy Batman: Arkham Knight będzie świetnym zwieńczeniem trylogii?

Batman: Arkham Knight jest jedną z najbardziej wyczekiwanych gier. Nic dziwnego, że zainteresowanie fanów jest spora, a twórcy starają się zaspokoić ich ciekawość. Ekipa Rocksteady na forum Reddita postanowił odpowiedzieć na kilka pytań fanów i jednocześnie zdradzić kilka nowości o produkcji.

Twórcy oznajmili, że Arkham Knight rozpocznie się w zaraz po zakończeniu Arkham City. Na wszystkie inne pytania dotyczące fabuły odpowie sama gra. Rocksteady zdradził również, że strój Batman doczeka się kilku zmian, które polegać będą przede wszystkim na współpracy z Batmobilem. Ostatnią ważną informacją jest wielkość świata. Twórcy zapewniają, że będzie większy niż w poprzednich odsłonach, ale obiecują, że miasto będzie tak samo lub jeszcze bardziej dopracowane niż miało to miejsce w ostatnich częściach serii. Cóż nie pozostaje nic innego jak tylko czekać na kolejne informacje i materiały z gry.

Warto również przypomnieć, że w Batman: Arkham Knight pojawi się nowa postać, która nigdy nie pojawiła się ani w filmach, ani w komiksach traktujących o Mrocznym Rycerzu. To jak? Jesteście gotowi ponownie wejść w buty Batmana?

Premiera gry Batman: Arkham Knight zaplanowana jest na 2 czerwca 2015 roku. Tytuł ten trafi na komputery osobiste oraz na konsole PlayStation 4 i Xbox One.

[dzięki- http://www.reddit.com/r/BatmanArkham/comments/2noqvf/official_rocksteady_amaa_thread/]

Jedną z największych zalet nowego Batmana będzie oprawa graficzna!
Jedną z największych zalet nowego Batmana będzie oprawa graficzna!
More from Mikołaj Ciesielski

Za kierownicą Batmobila- nowy gameplay z Batman: Arkham Knight

Batman: Arkham Knight to kolejna odsłona serii, za którą odpowiedzialne jest studio...
Read More