Baggio, Kahn i Inzaghi w Pro Evolution Soccer 2016, do tego gra o połowę tańsza na PlayStation Store

PES 2016 nabiera rozpędu i co najważniejsze, tanieje, ale tylko na PlayStation Store. Grę można nabyć za pół ceny, a dodatkowo Konami wprowadza legendarnych piłkarzy.

Dawne piłkarskie gwiazdy – Roberto Baggio, Roberto Carlos, Luis Figo, Filippo Inzaghi i Oliver Kahn – pojawią się w trybie myClub jako część kolekcji Legends już 17 grudnia.

Każdy z legendarnych zawodników został odwzorowany w postaci trójwymiarowego modelu, a jego umiejętności i statystyki dobrano mając na uwadze szczytowy punkt kariery. W Pro Evolution Soccer 2016 wszyscy będą mieli pewne miejsce w każdej podstawowej jedenastce.

Ponadto warto podkreślić, że w ramach aktualizacji oferty sklepu PlayStation Store zostały wprowadzone nowe ceny gry Pro Evolution Soccer 2016. Od dziś możecie zakupić ten tytuł w następujących cenach:

  • Pro Evolution Soccer 2016 – kosztowało około 260 zł, a kosztuje około 130 zł;
  • Pro Evolution Soccer 2016 Anniversary Edition – kosztowało około 290 zł, a kosztuje około 145 zł;

Powyższa oferta jest ważna tylko i wyłącznie do dnia jutrzejszego, do południa, zatem radzę się pośpieszyć z zakupem gry, bowiem naprawdę warto.

Najnowsza odsłona Pro Evolution Soccer to wspaniała oprawa graficzna oraz świetny model rozgrywki. Warto wspomnieć, że marka PES obchodzi swoje dwudziestolecie, toteż w sieci został przygotowany krótki trailer z tej okazji – również polecam się zainteresować.

[efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/12/pes-2016-update-2.jpg”] [efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=MS9UycHWQzA” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”55f6e51116f6b5870139884f”]

Written By
More from Patryk

Ile potrwa gra Wiedźmin 3: Dziki Gon?

Wiedźmin 3: Dziki Gon to jedna z najbardziej oczekiwanych gier tego roku....
Read More