Awansuj reprezentacją swojego kraju… na PlayStation!

Firma Sony Polska ogłasza ciekawy konkurs dla wszystkich fanów piłki nożnej w naszym kraju. Do wygrania jest bilet na Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej w Brazylii i wiele innych nagród.

worldcup-banner

Polski oddział firmy Sony zorganizował ciekawy konkurs dotyczący nadchodzący finałów Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej, które to odbędą się na terenie Brazylii. Sony ogłosiło dziś, że daje fanom niesamowitą szansę wygrania jednego z 25 podwójnych biletów na mistrzostwa świata w piłce nożnej 2014 FIFA World Cup, w tym także na finał mistrzostw 2014 FIFA World Cup, który będzie miał miejsce 13 lipca w Brazylii. Co trzeba zrobić, aby wygrać niesamowite nagrody?

Gracze mogą wziąć udział w tym niesamowitym konkursie poprzez zakup i podłączenie nowej konsoli PlayStation 4, PlayStation 3, lub PlayStation Vita do PlayStation Network , lub kupno dowolnej zawartości do pobrania z PlayStation Store (PS Store). Czas ucieka, zaś na śmiałków chcących sprawdzić swoją wiedzę na temat FIFA World Cup i PlayStation czeka specjalny test wielokrotnego wyboru. Gracze mają możliwość wygrania biletów do 25 maja, ale w późniejszym terminie na konkursowiczów czeka jeszcze olbrzymia pula nagród sponsorowanych przez PlayStation. Ostateczna data zakończenia konkursu upływa w dniu finału mistrzostw FIFA World Cup – 13 lipca.

Oto nagrody, które można wygrać w konkursie:

  • Główna nagroda: 1 podwójny bilet na finał mistrzostw 2014 FIFA World Cup w Brazylii, włącznie z transportem, zakwaterowaniem i kieszonkowym.
  • Nagroda za drugie miejsce: 1 podwójny bilet na mecz półfinałowy mistrzostw 2014 FIFA World Cup  w Brazylii, włącznie z transportem, zakwaterowaniem i kieszonkowym.
  • Nagroda za trzecie miejsce: 1 podwójny bilet na mecz ćwierćfinałowy mistrzostw 2014 FIFA World Cup  w Brazylii, włącznie z transportem, zakwaterowaniem i kieszonkowym.
  • Nagroda za kolejne miejsca: 22 podwójne bilety na mecz 1/16 mistrzostw 2014 FIFA World Cup  w Brazylii, włącznie z transportem, zakwaterowaniem i kieszonkowym. 

Pamiętajmy że w związku z piłkarskim świętem, przygotowano również grę FIFA 2014 World Cup Brazil, w którą możecie grać na konsolach japońskiego giganta. W porównaniu do FIFA 14 deweloperzy wprowadzili nieco zmian do rozgrywki. Popracowano nad oddaniem ponad stu nowych animacji zawodników. EA Sports wiernie odwzorował dwanaście dostępnych stadionów, wraz z fanami, flagami i patriotycznymi przyśpiewkami. 

Written By
More from Patryk

Pro Evolution Soccer 2015 jeszcze we wrześniu trafi do sprzedaży?

Pro Evolution Soccer 2015 to gra piłkarska wyprodukowana przez firmę Konami. W...
Read More