Awansuj reprezentacją swojego kraju… na PlayStation!

Firma Sony Polska ogłasza ciekawy konkurs dla wszystkich fanów piłki nożnej w naszym kraju. Do wygrania jest bilet na Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej w Brazylii i wiele innych nagród.

worldcup-banner

Polski oddział firmy Sony zorganizował ciekawy konkurs dotyczący nadchodzący finałów Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej, które to odbędą się na terenie Brazylii. Sony ogłosiło dziś, że daje fanom niesamowitą szansę wygrania jednego z 25 podwójnych biletów na mistrzostwa świata w piłce nożnej 2014 FIFA World Cup, w tym także na finał mistrzostw 2014 FIFA World Cup, który będzie miał miejsce 13 lipca w Brazylii. Co trzeba zrobić, aby wygrać niesamowite nagrody?

Gracze mogą wziąć udział w tym niesamowitym konkursie poprzez zakup i podłączenie nowej konsoli PlayStation 4, PlayStation 3, lub PlayStation Vita do PlayStation Network , lub kupno dowolnej zawartości do pobrania z PlayStation Store (PS Store). Czas ucieka, zaś na śmiałków chcących sprawdzić swoją wiedzę na temat FIFA World Cup i PlayStation czeka specjalny test wielokrotnego wyboru. Gracze mają możliwość wygrania biletów do 25 maja, ale w późniejszym terminie na konkursowiczów czeka jeszcze olbrzymia pula nagród sponsorowanych przez PlayStation. Ostateczna data zakończenia konkursu upływa w dniu finału mistrzostw FIFA World Cup – 13 lipca.

Oto nagrody, które można wygrać w konkursie:

  • Główna nagroda: 1 podwójny bilet na finał mistrzostw 2014 FIFA World Cup w Brazylii, włącznie z transportem, zakwaterowaniem i kieszonkowym.
  • Nagroda za drugie miejsce: 1 podwójny bilet na mecz półfinałowy mistrzostw 2014 FIFA World Cup  w Brazylii, włącznie z transportem, zakwaterowaniem i kieszonkowym.
  • Nagroda za trzecie miejsce: 1 podwójny bilet na mecz ćwierćfinałowy mistrzostw 2014 FIFA World Cup  w Brazylii, włącznie z transportem, zakwaterowaniem i kieszonkowym.
  • Nagroda za kolejne miejsca: 22 podwójne bilety na mecz 1/16 mistrzostw 2014 FIFA World Cup  w Brazylii, włącznie z transportem, zakwaterowaniem i kieszonkowym. 

Pamiętajmy że w związku z piłkarskim świętem, przygotowano również grę FIFA 2014 World Cup Brazil, w którą możecie grać na konsolach japońskiego giganta. W porównaniu do FIFA 14 deweloperzy wprowadzili nieco zmian do rozgrywki. Popracowano nad oddaniem ponad stu nowych animacji zawodników. EA Sports wiernie odwzorował dwanaście dostępnych stadionów, wraz z fanami, flagami i patriotycznymi przyśpiewkami. 

Written By
More from Patryk

Star Wars: Battlefront – nowy, wspaniały gameplay z nowymi lokacjami

Electronic Arts powoli przygotowuje się do wielkiej premiery gry Star Wars: Battlefront...
Read More