AverMedia Balista, czyli zestaw głośników dla wymagających graczy

AverMedia przygotowało specjalną linię głośników dla wymagających graczy w postaci AverMedia Balista. Sprzęt jest dostępny na naszym rynku i robi niesamowite wrażenie, nie tylko dźwiękiem.

Głośniki Ballista zostały zaprojektowane w taki sposób, by maksymalnie zwiększyć wrażenia podczas grania w gry wideo. Twórcom udało się to uzyskać poprzez delikatne obniżenie głośności poszczególnych tonów i wzmocnienie basów oraz dźwięków o częstotliwościach zbliżonych do wybuchów, wystrzałów z broni palnej czy krzyków ludzkich.

Na chwilę obecną, producent potwierdził premierę trzech zestawów głośników, czyli 2.1 – Unity (G310), Trinity (G315) oraz Duality (G313), które przez swoją różnorodność powinny spełnić wymagania większości graczy. G310, a więc najniższy model skierowany jest dla graczy preferujących rozgrywkę w zaciszu czterech ścian. Ich całkowita moc znamionowa wynosi 40W (subwoofer 27W, dwa głośniki 6,5 Wata), natomiast pasmo przenoszenia mieści się w przedziale 50-20kHz.

Kolejna oferta to głośniki G313, które są bardziej rozbudowaną wersją Unity. Poza zwiększonym RMS do 50W (30W na subwoofer i 10W na każdy z głośników) i poszerzeniem pasma przenoszenia (45Hz – 20kHz), zestaw ten wyposażono w wygodne pokrętła umożliwiające indywidualne ustawienia basów i wysokich tonów.

Ostatnim zestawem jest model Trinity, który charakteryzuje się ogromnym RMS na poziomie 77W (subwoofer 48W, głośniki 14,5W), pasmo przenoszenia 35Hz – 20 kHz oraz szeroki wachlarz możliwości dostosowania tonacji oraz basów z poziomu urządzenia. Model G315 wyposażono również w technologię Assassin Mode, umożliwiającą wzmocnienie dźwięków o bardzo niskich i wysokich częstotliwościach przy maksymalnym wyciszeniu środkowego zakresu fal.

Ceny zestawów w dniu premiery będą wynosić od ok. 296 zł do 660 zł za model Trinity. Poniżej możecie zapoznać się ze zdjęciami tych głośników. Jesteście zainteresowani tym sprzętem?

[efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/09/Trinity-GS315.jpg”] [efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/09/Unity-G310.jpg”]

[interaction id=”55f2c6668f1e968801f1dc61″]

Written By
More from Patryk

Oryginalny Fallout odtworzony w Fallout: New Vegas

Fallout był grą oryginalną i odkrywczą w momencie swojego debiutu, dziś niewiele...
Read More