Autorzy potwierdzają, że trwają prace nad Gran Turismo 7!

Gran Turismo to ikona konsol PlayStation!

W sieci pojawiły się oficjalne informacje na temat Gran Turismo 7. Firma Polyphony Digital twierdzi, że trwają już prace nad grą na PlayStation 4.

GT Academy to ogromnie popularna inicjatywa, która pozwala graczom na zostanie zawodowym kierowcą.
GT Academy to ogromnie popularna inicjatywa, która pozwala graczom na zostanie zawodowym kierowcą.

Sądny dzień dla fanów motoryzacji, ponieważ firma Polyphony Digital potwierdziła, że trwają zaawansowane prace nad grą Gran Turismo 7. Tytuł pojawi się tylko i wyłącznie na konsoli PlayStation 4. 

W rozmowie z redakcją Eurogamera twórca serii, a więc Kazunori Yamauchi potwierdził, że jego zespół pracuje w pocie czoła nad najnowszą odsłoną wyścigowej serii. Spotkanie odbyło się podczas festiwalu Goodwood, gdzie zaprezentowano nowe samochody trybu GT Vision. Yamauchi wspomina również, że wsparcie dla Gran Turismo 6 nie słabnie, toteż z biegiem miesięcy udostępnione zostaną nowe samochody. 

Siódma odsłona serii najprawdopodobniej nie pojawi się na rynku w tym roku. Yamauchi potwierdził również, że wykorzysta modele jeszcze z czasów PlayStation 2, które zostaną poprawione wizualnie, oraz podciągnięte do jakości ”Premium”. Co ciekawe, Polyphony Digital nie planuje wydania na rynek edycji Prologue, toteż firma skupia się na pracach nad pełną wersją gry. 

Nadal czekamy na oficjalne stanowisko koncernu Sony w tej sprawie. Japoński gigant musi wpierw zapowiedzieć ten tytuł, jak to miało miejsce z poprzednimi odsłonami cyklu. Szósta odsłona wyścigowej serii pojawiła się na rynku stosunkowo nie dawno, toteż do czasu premiery Gran Turismo 7 warto się nią zainteresować. Czekamy na konkretne zapowiedzi względem wyścigów nowej generacji autorstwa Kazunori’ego Yamauchi’ego.

[dzięki – Eurogamer]
Gran Tursimo to od zawsze pewniak na konsolach Sony. Jaką jakość wprowadzi Gran Turismo 7 na PlayStation 4?
Gran Tursimo to od zawsze pewniak na konsolach Sony. Jaką jakość wprowadzi Gran Turismo 7 na PlayStation 4?
Written By
More from Patryk

Guerilla Games uważa, że jest zbyt wcześnie na rozmowy o kontynuacji Killzone: Shadow Fall

Przedstawiciele firmy Guerilla Games uważają, że jest zbyt wcześnie, aby dyskutować na...
Read More