Autorzy implementują tryb fotograficzny do Driveclub

Evolution Studios zdecydowało się na umieszczenie trybu fotograficznego w grze Driveclub. Opcja będzie dostępna dopiero po oficjalnej premierze gry.

Driveclub pozwoli nam zasiąść za kierownicami dziesiątek licencojowanych, super szybkich samochodów.
Driveclub pozwoli nam zasiąść za kierownicami dziesiątek licencojowanych, super szybkich samochodów.

Autorzy gry Driveclub idą za przykładem gier inFamous: Second Son oraz The Last of Us: Remastered. Do rozgrywki zostanie bowiem wprowadzony tryb fotograficzny, dzięki któremu uwiecznimy najciekawsze momenty przebiegu naszej kariery. Niestety, z opcji tej nie skorzystamy w dniu premiery gry. 

Dyrektor projektu, Paul Rutchynsky poinformował, że opcja ta zostanie udostępniona dopiero po oficjalnej premierze gry. Deweloper nie potwierdził jednak, kiedy dokładnie system robienia zdjęć zostanie udostępniony. Wiemy jednak, że będzie on dostępny wraz z aktualizacją efektów pogodowych.

Konkretne informacje na ten temat mamy uzyskać dopiero na targach gamescom 2014. Już w przyszłym tygodniu firma Sony wraz ze studiem Evolution zaprezentują nowe materiały wideo z gry Driveclub.  Impreza rozpoczyna się 13 sierpnia i potrwa do 17 dnia tego miesiąca. Do premiery gry pozostały tylko dwa miesiące. Autorzy podkreślają, że nadal mają bardzo wiele pomysłów do pokazania. Tytuł pojawi się w oficjalnej sprzedaży już 21 października na PlayStation 4.

 

W Driveclub nie powinno zabraknąć miejsc, zapierających dech w piersiach!
W Driveclub nie powinno zabraknąć miejsc, zapierających dech w piersiach!
Written By
More from Patryk

Twórca Rise of the Tomb Raider wypowiada się na temat ekskluzywności dla Xbox One i Xboksa 360

Darrell Gallagher ze studia Crystal Dynamics rozmawiał na temat gry Rise of...
Read More