Autorzy gry Metro: Redux zapewniają o nowej jakości grafiki

Metro: Redux to zestaw dwóch gier serii Metro, które zostały wydane na konsolach poprzedniej generacji. W sieci pojawiły się pierwsze opinie wydawcy gry, który chwali jej stabilność oraz jest zadowolony z oprawy.

Do Metra zejdziemy już niebawem na PlayStation 4 oraz Xbox One.
Do Metra zejdziemy już niebawem na PlayStation 4 oraz Xbox One.

Jeżeli nie ograliście serii Metro na konsolach poprzedniej generacji, to Deep Silver ma dla Was świetne wiadomości. W rozmowie z redakcją Eurogamer wydawca gry potwierdził, że jakość oprawy prezentuje się znakomicie, z czego sa oczywiście zadowoleni. Tytuł śmigać będzie w rozdzielczości 1080p na PlayStation 4, a na Xbox One w jakości 900p. Oto komentarz wysłannika Deep Silver w tej sprawie:

”Jesteśmy zadowoleni z optymalizacji Redux na konsolach nowej generacji. Spodziewaliśmy się 30 FPS, bo gry mocno obciążają procesor. Byliśmy bardzo zadowoleni, gdy na zestawach deweloperskich udało się uzyskać 60 klatek na sekundę.”

Obydwa tytuły zostały przeniesione na nowszą wersję silnika graficznego 4A Engine. Gracze mogą spodziewać się polepszonej wersji efektów świetlnych, większej ilości elementów cząsteczkowych (iskry, dym, mgła). Co więcej, autorzy gry potwierdzają dopracowanie modeli postaci, nowej mimiki twarzy oraz lepszego systemu zniszczeń otoczenia. Wydawnictwo ma trafić na rynek w wersjach na PlayStation 4, Xbox One oraz komputery osobiste jeszcze w tym roku. Więcej informacji już wkrótce.

Written By
More from Patryk

Stream z gry Assassin’s Creed: Syndicate już dziś

Już dziś wieczorem będziecie mogli zobaczyć live stream z gry Assassin’s Creed:...
Read More