Autorzy Driveclub prezentują efekty pogodowe

W sieci pojawiły się bardzo ciekawe prezentacje efektów pogodowych w grze Driveclub. Tytuł dostępny będzie tylko na PlayStation 4, premiera w październiku.

Driveclub zaliczy spore opóźnienie, ale właściciele PlayStation 4 nie mogą doczekać się tych fenomenalnie zapowiadających się wyścigów.
Driveclub zaliczy spore opóźnienie, ale właściciele PlayStation 4 nie mogą doczekać się tych fenomenalnie zapowiadających się wyścigów.

Wyścigowa gra studia Evolution trafi na rynek 8 października na PlayStation 4. Japoński koncern zapowiedział nawet specjalny zestaw konsoli wraz z grą Driveclub. W sieci zamieszczono nowe materiały promocyjne, które starają się zachęcić graczy do sięgnięcia po ten tytuł.

W trakcie targów E3 ogłoszono, że system gry będzie generował losowe warunki atmosferyczne. Twórcy opublikowali dziś krótkie materiały wideo, które starają się uzmysłowić nam, jak ten system będzie funkcjonował. Dyrektor artystyczny gry, niejaki Alex Perkins na oficjalnym blogu PlayStation zapowiedział, że pogoda będzie miała autentyczny wpływ na przebieg wyścigu, zachowanie się przeciwników na torze, oraz warunku na torze i widoczność. 

Tytuł pojawi się na rynku w październiku, a więc w okresie największych premier w branży gier wideo. Jeżeli jeszcze nie posiadacie PlayStation 4, to warto się tym tytułem zainteresować i zakupić go wraz  zestawem z konsolą. Poniżej wspomniane materiały wideo.

Written By
More from Patryk

Fallout 4 odtworzone w grze Grand Theft Auto 5

Wszyscy zgodnie czekają na premierę gry Fallout 4. Bethesda po swojemu prowadzi...
Read More