Autorzy Call of Duty: Advanced Warfare tłumaczą nam zasady walki w grze

W sieci opublikowano materiał wideo promujący grę Call of Duty: Advanced Warfare. W krótkim filmie promocyjnym udział wzięli autorzy gry, ze studia Sledgehammer Games.

Call of Duty: Advanced Warfare to kolejna odsłona bardzo popularnej serii strzelanin. Tym razem w klimatach science fiction.
Call of Duty: Advanced Warfare to kolejna odsłona bardzo popularnej serii strzelanin. Tym razem w klimatach science fiction.

Założyciele studia Sledgehammer Games, czyli autorzy gry Call of Duty: Advanced Warfare, opublikowali w sieci filmik z ich wypowiedziami na temat najnowszej odsłony popularnej serii gier akcji. Panowie opowiadają o wielu elementach rozgrywki, w trakcie gdy w tle możemy zaobserwować materiał prezentujący zadymę na moście Golden State w słonecznym San Francisco.

Call of Duty: Advanced Warfare ma być pozycją kompletną. Autorzy pracują nad zupełnie nową stylistyką zabawy, która ma łączyć w sobie najlepsze elementy rozgrywki z gatunku gier akcji. Warto się wsłuchać w słowa producentów, ponieważ możemy dowiedzieć się o kilku niezwykle ciekawych rzeczach. Jedną z takich ciekawostek jest fakt, że droga do mostu Golden Gate oraz sama konstrukcja zostały wiernie odwzorowane przez projektantów gry. Sledgehammer Games uwzględniło takie elementy jak bannery reklamowe, tabliczki, znaki drogowe czy pomniejsze elementy otoczenia. Oczywiście autorzy nie mogli pominąć w rozmowie egzoszkieletów, które są znakiem rozpoznawczym tej odsłony serii. 

Gra to kolejna część serii pierwszoosobowych strzelanin. Tytuł zadebiutuje już 4 listopada tego roku na komputerach osobistych, PlayStation 4, Xboksie One, PlayStation 3 oraz na Xboksie 360. 

Written By
More from Patryk

DriveClub – recenzja PlayStation 4

DriveClub to gra studia Evolution, która dostępna jest tylko na PlayStation 4....
Read More