Audycja Prosto z Kadru o Polskim Duchu na YouTube

W sieci pojawiła się bardzo ciekawa audycja ”Prosto z Kadru” na serwisie YouTube. Nagranie dotyczy komiksu Polski Duch, nad którym Projekt Konsola sprawuje patronat.

PolakPotrafi.pl to polski odpowiednik serwisu Kickstarter, który pomaga finansować ciekawe projekty z branży rozrywkowej.
PolakPotrafi.pl to polski odpowiednik serwisu Kickstarter, który pomaga finansować ciekawe projekty z branży rozrywkowej.

Na serwisie YouTube opublikowano bardzo ciekawą audycję dotyczącą komiksu ”Polski Duch”, nad którym nasz serwis sprawuje patronat. Audycja ”Prosto z Kadru” miała miejsce kilka dni temu na antenie Radia Afera. Głównym tematem odcinka jest komiks „Polski Duch”. Filip Bąk, prowadzący program, rozmawia z autorami komiksu w osobach Piotra Gaszczyńskiego (scenarzysta) oraz Tomka Kleszcza (rysownik i pomysłodawca).

Dla wszystkich zainteresowanych wsparciem projektu, poniższy materiał jest świetnym źródłem informacji na jego temat. Twórcy wypowiadają się na przeróżne tematy dotyczące polskiego superbohatera. Charakterystyczną cechą ”Polskiego Ducha” jest autentyczny styl, który stara się uwypuklić styl, schemat życia oraz obyczaje panujące w naszym kraju. Komiks postara się nakreślić naszą rzeczywistość w sposób realistyczny, ale jednocześnie jest w nim lekka nutka patriotyzmu. Główny bohater w pewnym momencie swojego życia odkrywa w sobie drugą osobowość i rozbudza w sobie superbohatera.

Polski Duch zapowiada się niezwykle ciekawie. Zbiórka potrwa do 25 sierpnia tego roku. Poniżej możecie wsłuchać się w obszerną rozmowę z jego twórcami. Jesteście zainteresowani rodzimym superbohaterem?

Written By
More from Patryk

Video – jakie gry Bethesda zaprezentuje na E3 2015?

Targi E3 2015 odbywają się na przestrzeni 16-18 czerwca tego roku. Na...
Read More