Auchan Polska z super ofertą dla zainteresowanych PlayStation 4

PlayStation 4 w ostatnich tygodniach otrzymało oficjalną obniżkę cen, ale również pojawiło się w sklepach na terenie naszego kraju w nowych, tanich zestawach. Dziś do tej oferty dołączy Auchan Polska.

Przyznam się, że osobiście sceptycznie podchodziłem do promocji na drogi sprzęt elektroniczny w takich sklepach jak Biedronka czy Lidl. Dziś jednak muszę stwierdzić, że faktycznie sieci sklepów nie zajmujące się stricte sprzedażą sprzętu RTV/AGD potrafią przygotować świetne promocje na konsole do grania. Wcześniej dowiedzieliśmy się o bardzo pozytywnym zestawie z Biedronki. Dziś przygotowano niemniej interesującą kontrofertę.

W sieci sklepów Auchan Polska możecie zakupić konsolę PlayStation 4 z dyskiem o pojemności 1 TB. Jest to oferta skierowana do wszystkich tych, którzy są zainteresowani nową konsolą.

W skład zestawu wchodzą:

  • konsola PlayStation 4,
  • okablowanie,
  • pad DualShock 4,
  • instrukcja.

Zestaw jest stosunkowo tani, bowiem można zakupić go już za kwotę 1299 złotych i dodatkowo rozłożyć to sobie na dziesięć niskich rat. Jeżeli zatem nie zależy Wam tak bardzo na bundle packach z grami wideo, to polecam odwiedzić najbliższy sklep Auchan Polska i zainteresować się tym zestawem. Jeżeli znajdziecie i zakupicie, to dajcie nam znać.

[efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/10/ps4-auchan.jpg”]

[interaction id=”55f2c6668f1e968801f1dc61″]

Written By
More from Patryk

Już dziś premiera Age of Wonders III

Age of Wonders III to kontynuacja niezwykle popularnej na naszym rynku gry...
Read More