Assassin’s Kittens Unity, czyli koty w rolach głównych!

W sieci udostępniono bardzo sympatyczny materiał wideo promujący Assassin’s Creed: Unity. W rolę asasynów wcieliły się małe kotki i doskonale odnalazły się w tej roli.

Marka Assassin's Creed zabierała nas w wiele okresów historycznych, między innymi Wojna Secesyjna oraz pirackie Karaiby.
Marka Assassin’s Creed zabierała nas w wiele okresów historycznych, między innymi Wojna Secesyjna oraz pirackie Karaiby.

Co byście powiedzieli na grę z serii Assassin’s Creed, w której głównymi bohaterami są sprytne i waleczne kotki? Kanał Mr.TVCow opublikował w sieci bardzo fajny materiał wideo z uczestnictwem mały kotków, które zostały ubrane w ciuszki asasynów.

Trzeba przyznać, że autorzy filmiku napracowali się i udało im się w pełni wykorzystać zalety kotków. Zwierzęta jak nikt inny wpasowały się w rolę skrytobójców. Najważniejsza jest jednak słodycz, która wylewa się z ekranu za pośrednictwem wspomnianych kotków.

Assassin’s Creed Unity to kolejna odsłona serii Ubisoftu. W najnowszej odsłonie  odwiedzimy XVIII-wieczny Paryż, pogrążony rewolucją francuską. Tytuł ten trafi na komputery osobiste, PlayStation 4 oraz Xboksa One. 

Written By
More from Patryk

Lara Croft piękniejsza na PlayStation 4

Tomb Raider: Definite Edition jest ostatnimi dniami głównym tematem wałkowanym w mediach....
Read More