Assassin’s Kittens Unity, czyli koty w rolach głównych!

W sieci udostępniono bardzo sympatyczny materiał wideo promujący Assassin’s Creed: Unity. W rolę asasynów wcieliły się małe kotki i doskonale odnalazły się w tej roli.

Marka Assassin's Creed zabierała nas w wiele okresów historycznych, między innymi Wojna Secesyjna oraz pirackie Karaiby.
Marka Assassin’s Creed zabierała nas w wiele okresów historycznych, między innymi Wojna Secesyjna oraz pirackie Karaiby.

Co byście powiedzieli na grę z serii Assassin’s Creed, w której głównymi bohaterami są sprytne i waleczne kotki? Kanał Mr.TVCow opublikował w sieci bardzo fajny materiał wideo z uczestnictwem mały kotków, które zostały ubrane w ciuszki asasynów.

Trzeba przyznać, że autorzy filmiku napracowali się i udało im się w pełni wykorzystać zalety kotków. Zwierzęta jak nikt inny wpasowały się w rolę skrytobójców. Najważniejsza jest jednak słodycz, która wylewa się z ekranu za pośrednictwem wspomnianych kotków.

Assassin’s Creed Unity to kolejna odsłona serii Ubisoftu. W najnowszej odsłonie  odwiedzimy XVIII-wieczny Paryż, pogrążony rewolucją francuską. Tytuł ten trafi na komputery osobiste, PlayStation 4 oraz Xboksa One. 

Written By
More from Patryk

Wyciekł gameplay z gry Hitman szykowanej na PlayStation 4 i Xbox One

Kolejny gorący wyciek w godzinach porannych spokojnej niedzieli. Ktoś nieopatrznie i nieoficjalnie...
Read More