Gdzie kolejny Assassin?

Assasins-creed-Revelations-premiera-projektkonsola-pl
ac11

Ubisoft dał wskazówki gdzie może odgrywać się akcja kolejnych części znakomitej serii Assassin’s Creed.

Assassin’s Creed Brotherhood jest spektakularnym sukcesem Ubisoftu, w ciągu pierwszego tygodnia tytuł ten osiągnął milionowo sprzedaż tylko w Europie. Szacowana sprzedaż całej serii określana jest na kilkanaście milionów egzemplarzy. Wyniki te nie powinny dziwić, że producent już planuje wydanie kolejnej gry pod marką Assassin’s Creed.

Wcielając się w przygody Ezio mieliśmy szansę zwiedzić Jerozolime oraz miasta renesansowych Włoch w tym Florencje, Wenecje oraz Rzym. Każda z części tej bestsellerowej serii odbywała się w unikalnych, tworzących niesamowity klimat lokacjach.

Na pytania związane z miejscem akcji przyszłej części AC, przedstawiciel Ubisoftu odpowiedział, że ciekawym rozwiązaniem było by skorzystanie z doświadczeń jakie zostały zawarte w komiksach czy książkach wydanych pod marką AC. Interesującym miejscem na kontynuacje serii według dewelopera na pewno byłby Związek Radziecki, lub Rzym za panowania Juliusza Cezara. Z wypowiedzi reprezentanta Ubisoftu wynika że gra nie musi odbywać się w dalszej przeszłości.

A może wy macie jakieś idealne lokacje które by pasowały do kolejnych przygód Ezio. Jeżeli tak to zapraszamy do dyskusji na ten temat w komentarzach.

Tags from the story
,
Written By
More from konadmin

PS4 bez blokady regionalnej !

Sony nie szczędzi nam dobrych informacji na temat funkcjonalności PlayStation 4. Japończycy...
Read More
ac11

Ubisoft dał wskazówki gdzie może odgrywać się akcja kolejnych części znakomitej serii Assassin’s Creed.

" />