Assassin’s Creed Victory zamienia się w Assassin’s Creed Syndicate?

O nowym Assassin’s Creed wiemy tyle, że się pojawi, ale jak się będzie nazywać? Assassin’s Creed Victory? Assassin’s Creed Syndicate?

assassinsi creed victory

W przypadku Assassin’s Creed wiadomym jest, że gra pojawia się rokrocznie. Już w najbliższy wtorek mamy poznać oficjalną część serii zapowiedzianą na rok 2015. Ubisoft eksploatuje swoją najpopularniejszą markę, którą bez wątpienia jest Assassin’s Creed.

Gry z tej serii pojawiają się każdego roku, do czego już zdążyliśmy się przyzwyczaić. Za każdym razem oferują inny okres historyczny i miejsce akcji. Dziś w sieci pojawiły się zaskakujące plotki o rzekomej nazwie nowej odsłony serii. Źródłem nowinek jest redakcja Kotaku.

Od pewnego czasu wiedzieliśmy, że gra miałaby się nazywać Assassin’s Creed Victory i rozgrywać się w Londynie. Dziś jednak pojawiły się plotki o zmianie nazwy, która to od teraz brzmi Assassin’s Creed Syndicate.

Poniżej możecie zobaczyć krótki teaser zapowiadający wtorkowy event. Już 12 maja mamy poznać najnowszą odsłonę serii. Ciekaw jestem, co takiego przygotowali dla nas specjaliści z Ubisoftu.

[dzięki – http://www.videogamer.com/ps4/assassins_creed_unity/news/rumour_assassins_creed_victory_renamed_assassins_creed_syndicate.html]

Written By
More from Patryk

Star Wars Battlefront już dziś w ramach EA Access wyłącznie na Xbox One

Firma Microsoft potwierdza umieszczenie gry Star Wars Battlefront w ofercie EA Access,...
Read More